Facebook Google+ Twitter

Gronkiewicz-Waltz weźmie udział w przyszłorocznych wyborach?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-30 08:57

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz uważa, że stolica potrzebuje długofalowego planu rozwoju.

W jej ocenie, miastu szkodzą częste zmiany ekipy rządzącej, gdyż podczas jednej kadencji trudno jest rozwiązać wszystkie bolączki, z jakimi borykają się warszawiacy. Dlatego nie wykluczyła, że weźmie udział w przyszłorocznych wyborach na prezydenta stolicy.

Hanna Gronkiewicz-Waltz zapewniła, że jeśli zdecyduje się na start w walce o fotel prezydenta stolicy, nie będzie wykorzystywała swojego obecnego stanowiska w kampanii wyborczej przeciwko konkurentom.

Prezydent Warszawy do sukcesów swoich rządów zaliczyła stworzenie buspasów, które usprawniają przeprawę przez mosty do Śródmieścia. Jak mówiła, 70 procent mieszkańców stolicy korzysta podczas dojazdów do pracy z komunikacji publicznej. Dlatego ratusz stara się rozładować korki poprzez tworzenie pasów przeznaczonych wyłącznie dla miejskich autobusów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No to trochę mało jak na prezydenta miasta. Myślę że Pani Gronkiewicz-Walz więcej zrobiła, tylko jej ekipa nie umie tego wyeksponować a szkoda. Kobiety wykonują swoja pracę z większą odpowiedzialnością. W "W24" jest tylu redaktorów i użytkowników
z Warszawy a tak mało jest pisane na temat dokonań Pani Gronkiewicz-Walz. Czyżby nic do tej poty nie zrobiła ?! Coś tu nie pasuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.