Facebook Google+ Twitter

Gronkiewicz-Waltz: Zobowiązuję się do rozbudowy stadionu Legii

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-10-30 22:29

Kandydatka Platformy Obywatelskiej podczas spotkania z kibicami Legii zobowiązała się do poparcia inicjatywy rozbudowy stadionu Legii. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko czekać na wybory i rozliczać ze składanych obietnic.

Kibice Legii nadal mają w pamięci słowa byłego Prezydenta Warszawy, który obiecywał budowę na Łazienkowiekiej stadionu z prawdziwego zdarzenia. Tym razem postanowili spytać kandydatów na najwyższy urząd w stolicy jeszcze przed samymi wyborami, jakie mają plany co do stadionu Legii.

Hanna Gronkiewicz-Waltz pojawiła się na umówionym spotkaniu punktualnie o 13.15. Nie przyszła jednak sama, towarzyszyło jej paru byłych piłkarzy, którzy mieli służyć za doradców sportowych. Byli to Roman Kosecki, Cezary Kucharski i Dariusz Dziekanowski. Odnotować należy fakt, że każdy z nich był kiedyś związany w jakiś sposób z Legią, co dodawało tej debacie tylko powagi.

Kibiców reprezentowali natomiast przedstawiciele SKLW (Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa) w osobie prezesa Andrzeja Piórkowskiego, Tomasza Alchimowicza i Wojciecha Wiśniewskiego. Zaś całe rozmowy nadzorował wiceprezes klubu Legii Warszawa Leszek Miklas. Kandydatka PO na prezydenta Warszawy w bardzo jasny sposób dała do zrozumienia kibicom, że jeśli tylko wygra wybory to będzie wspierać rozbudowę stadionu Legii. - Ze strony władz Warszawy najważniejsze jest rozbudowanie stadionu Legii i do tego się zobowiązuje. Zobowiązuje się do tego, że uchwała Rady Warszawy, podjęta za obecnej kadencji, będzie wykonana - taką deklaracją zakończyła swoje przemówienie dotyczące obiektów piłkarskich kandydatka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.