Facebook Google+ Twitter

Groźni terroryści odpierają szturm oddziału GROM-u!

Spokojnie, to tylko scenariusz gry paintballowej, rozegranej 12 września 2010 w Szestnie niedaleko Mrągowa (warmińsko-mazurskie).

Terroryści (żółci) i GROM (czerwoni) przed rozpoczęciem scenariusza / Fot. Ryszard KaliszWspólne gry paintballowe drużyn z województwa warmińsko-mazurskiego stały się już lokalną tradycją. Tym razem scenariusz został rozegrany w Szestnie niedaleko Mrągowa i bawiło się na nim 30 graczy.

Według scenariusza groźni terroryści wraz z nieobliczalnym i poszukiwanym międzynarodowym listem gończym przywódcą, zostali namierzeni w pewnej wiejskiej posiadłości. Do akcji został wysłany elitarny oddział GROM-u, który musiał wykonać szturm na posiadłość oraz wyeliminować bądź pojmać przywódcę terrorystów.

W paintballowej zabawie obronną (i zwycięską) ręką wyszli terroryści, skutecznie odpierając szturm oddziału specjalnego, ale do ostatniej chwili zwycięstwo wisiało na włosku i każdy, nawet najmniejszy błąd mógł spowodować klęskę.

Scenariusz w Szestnie był już trzecią z kolei grą wojewódzką. Poprzednie dwie odbyły się w Sępopolu oraz Olsztynie. Dzięki tym grom lokalne drużyny pomagają rozwijać paintball w województwie warmińsko-mazurskim, gdzie niestety ten jakże pasjonujący i efektowny sport nie ma się zbyt dobrze.

Strona autora: Paintball (subiektywnym) okiem gracza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.