Facebook Google+ Twitter

Groźny pożar w Sieradzu

11 stycznia, około godz. 22, służby ratunkowe w Sieradzu zostały powiadomione o pożarze mieszkania w bloku przy ul. Koliba 1. Oficer dyżurny PSP w Sieradzu wysłał tam dwa zastępy gaśnicze.

Służby ratunkowe / Fot. Piotr Andrzejak Jednostki które dojechały na miejsce stwierdziły, iż pali się mieszkanie na trzecim pietrze. Ratownicy po rozwinięciu linii gaśniczej dostali się do płonącego mieszkania. Pożar został szybko opanowany. W mieszkaniu znaleziona została nieprzytomna kobieta. Strażacy niezwłocznie przystąpili do reanimacji, póki na miejsce nie dojechał zespól medyczny z sieradzkiego szpitala. Na miejsce docierają kolejni ratownicy / Fot. Piotr AndrzejakReanimacja okazała się skuteczna, 65-letniej kobiecie przywrócono czynności życiowe.

Poszkodowaną z miejsca pożaru zabrało pogotowie do sieradzkiego szpitala, stan kobiety był bardzo ciężki. Jak poinformował Wiadomości24.pl. oficer prasowy sieradzkiej straży, przyczyną pożaru mogło być celowe zaproszenie ognia. W mieszkaniu zastano odkręcony gaz, ale przyczyny tego pożaru ustali prowadzone dochodzenie. Z mieszkań klatki schodowej, w której wybuch pożar, ewakuowano mieszkańców. W akcji ratunkowej udział brały dwa zespoły z PSP w Sieradzu, dwa zespoły pogotowia ratunkowego, patrol policji i grupa dochodzeniowa z KPP w Sieradzu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

a może ktoś jej w tym pomógł

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam, z ustaleń jakie uzyskałem na miejscu zdarzenia, była to próba samobójcza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To była próba samobójcza czy może kobieta gazu dokładnie nie zakręciła?

Autorze..czekam na odpowiedź.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyżby proba samobójcza?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.