Facebook Google+ Twitter

Groźny wypadek w Sieradzu, zablokowana trasa do Wrocławia

Dziś około godziny 11.50. oficer dyżurny policji odebrał zgłoszenie o groźnym wypadku, do jakiego doszło w Sieradzu na ul. Jana Pawła II. Samochód ciężarowy Daf tylnym kołem zaczepił samochód osobowy marki polonez i wlókł go przez kilka metrów. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Miejsce zdarzenia. / Fot. Piotr AndzrejakPolonez pod kołami ciężarówki. / Fot. Piotr AndrzejakNa miejscu zdarzenia okazało się, że ciężarówka zaczepiła tylnym kołem poloneza i wlekła go kilka metrów aż polonez wylądował w pasie żywopłotu przy jezdni. Sczepione auta rozbiły jeszcze przydrożną latarnię.

Polonez w żywopłocie. / Fot. Piotr AndrzejakStrażacy podczas akcji ratowniczej. / Fot. Piotr AndrzejakNa miejsce zdarzenia przybyła straż pożarna, celem zabezpieczania latarni, która groziła bowiem. W akcji ratowniczej udział brały dwie jednostki JGR w Sieradzu, patrol ruchu drogowego i pracownicy zakładu energetycznego w Sieradzu. Trasa krajowa nr 14 z Sieradza do Wrocławia jest zablokowana do czasu usunięcia samochodów i uszkodzonej latarni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

(+) Dobrze wiedzieć co się w mieście dzieje ... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.