Facebook Google+ Twitter

Grubson gwiazdą wieczoru podczas VI edycji Hip – Hopowych Żniw

Już za dwa dni rusza kolejna edycja festiwalu Hip-Hopowe Żniwa! W tym roku organizatorzy przygotowali jeszcze więcej atrakcji!

6 sierpnia rusza VI edycja Festiwalu Hip - Hopowe Żniwa. Impreza odbędzie się przy Kopcu Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie raper i producent muzyczny - Grubson, znany m.in. z utworów „Na szczycie” oraz „Spiesz się powoli”. Patronatem festiwalu są m.in. firmy Elsat i Sileman.

Od godziny 18:00 rozpoczną się koncerty polskich artystów. Każdy z nich charakteryzuje się ciekawym sposobem przekazywania treści utworów. Niektórzy z zaproszonych raperów stawiają na nieco zabawniejszą formę przekazu, natomiast inni prezentują styl mieszany. W tym roku na scenie pojawi się grupa C40, Elbe/Projekt Poyutsze, Wu&Bent, Słów Sekwencje, Dohtor Miód.

Wydarzenie jest również okazją do spędzenia czasu w rytmach rapu i kulturze hip-hopu. Już o godzinie 14:00 będzie można podziwiać niezwykłe umiejętności zarówno doświadczonych, jak i mniej doświadczonych grafficiarzy i skateboardzistów. Co odważniejsi skateboardziści będą mogli spróbować swoich sił w skateboard challange. Impreza potrwa do późnych godzin wieczornych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.