Facebook Google+ Twitter

GrubSon – nowy album w sklepach, nowy klip już w sieci

– To bardzo zróżnicowana płyta. Zawiera dojrzalsze niż na poprzednich krążkach teksty. Jest wyjątkowa choćby ze względu na obecność live bandu w paru numerach – mówi GrubSon. Dziś premiera „Holizmu”. Album promuje m.in. duet z Marceliną

GrubSon / Fot. Tomasz FryszkiewiczHolizm” to już 3., po pokrytym złotem „O.R.S-ie” i podwójną platyną „Czymś więcej niż muzyce”, solowy krążek GrubSona. Artysta w umiejętny sposób scala na nim ze sobą wielorakie gatunki muzyczne. – Wiadomo, że jestem daleki od zamykania się na jeden rodzaj muzyki – mówi. – Muzycy, z którymi koncertuję po całej Polsce już od kilku lat, ewidentnie odcisnęli piętno w mojej twórczości. Zapraszam na kolejny level!

Okładka najnowszego singla GrubSona z gościnnym udziałem Marceliny / Fot. Michał Jagiełło, Aleksandra MłodeckaOficjalna tracklista „Holizmu” zawiera 15 premierowych utworów, intro, outro i 2 skity. Całość można by określić jako hip-hop, ale nie brakuje też elementów soulu, funku, jazzu, szeroko pojętej elektroniki i alternatywy. O silnych inspiracjach GrubSona tymi gatunkami świadczy chociażby dobór gości na płytę. Wokalnie wsparli go: w „Spider-manie” – nowojorczyk z grupy Fu-Schnickens, jeden z pionierów stylu ruffneck, Chip Fu, w „Złotej kuli” – Krzysztof Zalewski, w „Ciepłym brzmieniu Kalifornii” – Ten Typ Mes i Jarecki, a w „Jednej z planet” – Marcelina.Realizacją najnowszego wideo zajął się Michał Jagiełło. Tanecznie udzielili się: Adrianna Kawecka i Piotr „Simba” Abramowicz. Za choreografię i kierownictwo artystyczne tego duetu odpowiada słynna tancerka i choreograf, Anna „YouYa” Jujka. – Praca na planie była czystą przyjemnością, a porozumienie ponad planetami – mówi YouYa. Na swoim Facebooku po premierze obrazka napisała: „Jest i on! Odlot na Jedną z planet GrubSona i Marceliny jest kolejnym potwierdzeniem, że to, co tworzę, pozwala mi obcować z prawdziwymi ludźmi (...)”.

Bity na „Holizm” wyszły spod ręki GrubSona i DJ-a BRK, autora muzyki do „Jednej z planet”. Wspomogli ich: Amateus i Snake. Skrecze do większości numerów są autorstwa GrubSona, DJ-a BRK i Twistera.

Patronat medialny nad płytą objęli: RMF Maxxx, Interia, MTV, tygodnik „Przegląd”, dziennik „Metro”, magazyn „Freestyle”, Hip-hop.pl, Rapduma.pl, Muzodajnia i EMPiK. Za wyłączną dystrybucję albumu na terenie Polski odpowiada Mystic Production. Krążek zamówić można m.in. w MaxFloSklepie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.