Facebook Google+ Twitter

GrubSon w trasie. „Złota kula” ma szansę stać się hitem

Pszów, Katowice, Kraków, Łódź, Gdynia i Tychy – to miasta, w jakich jeszcze w tym roku zagra GrubSon. Oprócz największych bangerów usłyszymy numery z jego nadchodzącej płyty. Pojawi się m.in. „Złota kula”, która zyskuje na popularności

Nowy singiel GrubSona na 1. miejscu wśród najpopularniejszych wideo muzycznych w serwisie YouTube. Stan na 23.11.2014 / Fot. Screen z YouTube.comJak pisaliśmy, GrubSon odkrywa kolejne karty. Po udanym „Męskim Graniu” artysta wyruszył w trasę, podczas której serwuje odbiorcom zupełnie nowe numery. Przekonali się już o tym m.in. uczestnicy ArtDeRue OpenAir Festivalu, fani z okolic Zielonej Góry, Warszawy, Wrocławia, Bydgoszczy, Olsztyna czy mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

Do końca bieżącego roku nowe utwory GrubSon zagra jeszcze w 6 miastach Polski. 29.11 wystąpi w pszowskim MOK-u, 5.12 w katowickim MegaClubie, a 6.12 w krakowskim kinie Kijów (IDA). 13.12 pojawi się na Event Horizon Festiwalu w Łodzi, 14.12 w Gdyni, a tuż przed świętami, 19.12, w Tychach.



W repertuarze koncertowym GrubSona znajdują się utwory z pokrytego złotem albumu „O.R.S”, platynowego „Coś więcej niż muzyka”, nagranego wspólnie z DJ-em BRK krążka „Gruby Brzuch” i kilka pozycji z nadchodzącej płyty.

W zeszłym tygodniu na MaxFloRecTV trafił pierwszy singiel ją zwiastujący. Nagrana wspólnie z muzykiem rockowym Krzysztofem ZalewskimZłota kula” przez tydzień znajdowała się na playliście muzycznej „Popularne w YouTube – Polska” na stronie głównej ów serwisu. Przypomnijmy, że w klipie obok GrubSona i Krzysztofa Zalewskiego wystąpili: Jarecki oraz ShataQS. Realizacją wideo zajął się Michał Jagiełło. Za warstwę muzyczną samego utworu odpowiada Amateus. Za stronę czysto liryczną – GrubSon, Zalewski i lider formacji Muchy, Michał Wiraszko. Krążek, który promuje „Złota kula” ujrzy światło dzienne w pierwszym kwartale 2015 r.

Aktualnie na stronie głównej serwisu YouTube w miejscu „Złotej kuli” widnieje kolejna nowość z kanału MaxFloRecTV – „W związku z tymL.U.C-a z gościnnym udziałem pani Krystyny Prońko, reprezentanta MaxFloRec, K2, i Mesajaha.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.