Facebook Google+ Twitter

Grubson zawita do Puław!

W najbliższą sobotę, 16 marca w Puławskim Ośrodku Kultury ,,Dom Chemika" pojawi się Grubson

 / Fot. Materiały Prasowe ArtystyCzas otrząsnąć się z zimowego letargu! GrubSon i BRK, twórcy albumu „Gruby Brzuch”, ruszają w Polskę w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour.
Artyści 16 marca odwiedzą Puławy, a ich żywiołowy występ w „Domu Chemika” będzie okazją do usłyszenia na żywo
tryskających humorem rymów i energetycznej muzyki.
Po niezwykle udanej jesiennej trasie promującej album „Gruby Brzuch”, autorzy krążka - GrubSon i BRK udają się na podbój kolejnych zakątków kraju. Szczere, bezkompromisowe teksty, pozytywna energia płynąca w stronę publiczności i zróżnicowany muzycznie materiał z najnowszej płyty – oto czego można spodziewać się po występach raperów.

To właśnie koncerty są ich żywiołem, podczas których wchodząc w interakcje z fanami porywają tłumy pod sceną. Podczas trasy Sizeer Music on Tour GrubSonowi i BRK towarzyszyć będzie Jotoskleja i Jarecki - artyści obecni na płycie „Gruby Brzuch”. W trakcie energicznych koncertów nie zabraknie takich hitów, jak „Zacieszacz”, „Złap za…” oraz „Ostatni raz”, ale również spontanicznie wplecionych utworów znanych z poprzednich płyt raperów.

 / Fot. Materiały Prasowe ArtystyNajnowsza płyta GrubSona i BRK ukazała się niespełna rok temu (maj 2012) i już w pierwszym tygodniu od premiery znalazła się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt
w Polsce. Dwa i pół tygodnia później “Gruby Brzuch” był już na czele stawki. Krążek jest kolejnym wydawnictwem rybnickiego wokalisty, który zdobył uznanie albumami „O.R.S.” oraz „Coś więcej niż muzyka”. To nadal ten sam GrubSon!
Miejscem koncertu jest Ośrodek Kultury „Dom Chemika” (Ul. Wojska Polskiego 4), godz. 19.00 (16 marca, sobota). Bilety dostępne są w cenie 25 zł w przedsprzedaży oraz 35 zł w dniu koncertu.
W ramach przedsprzedaży można nabyć kolekcjonerskie bilety z autografami za pośrednictwem strony e-sizeer.com (ilość ograniczona). Pozostałe miejsca przedsprzedaży to: Sklep Skate&Street (Ul. Centralna 3) oraz Ekobilet.pl.

 / Fot. Materiały Prasowe Artysty
Podsumowując:
Co/Kto? : Grubson
Gdzie/Kiedy?: POK Dom Chemika,sobota, 16 marca godz. 19
Bilety/za ile?: 25 zł. w przedsprzedaży, 35 zł. w dniu koncertu
Skąd?: e-sizeer.com; ekobilet.pl; Sklep Skate&Street (Ul. Centralna 3)

Serdecznie Zapraszamy

Po koncercie zapraszamy do foto/ wideo relacji


źródło: Materiał Prasowy Artysty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.