Facebook Google+ Twitter

Grudniowy autolans

Naszedł grudzień. Robi się coraz zimniej, ale tylko na zewnątrz. Na łamach Wiadomości24 niezmiennie trwa gorący autolans!

 / Fot. U. A. MarczewskaTydzień autolansu zapoczątkował Damian Leciak. Jego fotografie ponownie zostały docenione - tym razem chodzi o zdjęcia, które Damian zrobił podczas niedawnego koncertu Audiofeels. Jeden z muzycznych serwisów zamieścił kilka z nich. A gdzie? Zapytajcie Damiana o link.

Dla Damiana był to całkiem szczęśliwy tydzień. Kilka dni temu z okazji andrzejek wybrał się z koleżanką do teatru. Mamy nadzieję, że mile spędził czas. A może nawet przedstawi nam koleżankę?

No i trzecia sprawa: Damian sprawił sobie nowy samochód. Zamiast starego Forda ma teraz nowszego Lanosa. Pozostaje życzyć mu szerokiej i bezpiecznej drogi!

Bardzo sympatycznie swój autolans przedstawiła autorka, która jest z nami od niedawna. Leokadia Czajkowicz, jak sama pisze, pojawiła się w naszym serwisie i już w nim została. Od jakiegoś czasu możemy regularnie czytać nadsyłane przez nią materiały i oglądać galerie.

Zabawny screen podesłał nam Kuba Drożdżowski. Jest to obrazek przedstawiający materiał Kuby dotyczący książki zatytułowanej "Dracula: Nieumarły". W chwili wyświetlenia strony licznik artykułu wskazywał dokładnie 666, co Kuba od razu zauważył i utrwalił.

Wszelkie rekordy autolansu pobił w tym tygodniu Mateusz Max Maksiak. Nasz autor poinformował, że 28 grudnia jego dziewczyna obchodzi urodziny. Jest to również dzień, w którym mijają cztery lata ich związku. Z tej okazji Mateusz postanowił przygotować coś specjalnego. Jest już na etapie poszukiwania... pierścionka zaręczynowego. Trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało. Mateusz, ze znalezieniem fotografów na swój ślub z pewnością nie będziesz miał problemów. Kto wie, może doczekamy się pierwszej fotorelacji ze ślubu autora Wiadomości24 na łamach naszego serwisu?

Pozdrawiam weekendowo i przypominam o istnieniu naszej grupy autolansu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.