Facebook Google+ Twitter

Grudzień w kinach - przegląd najciekawszych pozycji

Na dużym ekranie zobaczymy produkcje m.in. z Garym Oldmanem, Justinem Timberlake'iem i Johnnym Deppem. Czekają na nas filmy nie tylko zza Oceanu - swojej premiery doczekały się także obrazy z Polski i Skandynawii.

 / Fot. Mat. prasowe"Wilk" / premiera 9 grudnia

Niedługo do kin studyjnych trafi szwedzki film "Wilk", refleksyjna opowieść o ludzkich zachowaniach w sytuacji wzmożonego stresu. Hodowcy reniferów, stając w obronie swoich zwierząt, zmuszeni byli zabić wilka, będącego pod ochroną. W wyniku tego stają przed sądem.

"Dziennik zakrapiany rumem" / premiera 30 grudnia

Scenariusz do filmu powstał na podstawie książki "The Rum Diary" Huntera Thompsona. Paul Kemp (Johnny Depp) zatrudnia się w lokalnej gazecie na Karaibach. Dziennikarz zazwyczaj nieżałujący sobie alkoholu, w pewnym momencie ściąga na siebie kłopoty. Za zdjęcia do filmu odpowiedzialny jest Dariusz Wolski.

"Chciwość" / premiera 26 grudnia

Film ukazuje pierwsze 24 godziny kryzysu finansowego na Wall Street. Akcja toczy sie wokół najważniejszych osób w banku inwestycyjnym. W głównych rolach zobaczymy m.in. Kevina Spaceya, Jeremy'ego Ironsa i Demi Moore.

"Wyścig z czasem" / premiera 2 grudnia

Thriller science fiction z Justinem Timberlake'iem w roli głównej. Niedaleka przyszłość, najważniejszym dobrem nie są pieniądze, a... czas. Bogaci mogą żyć wiecznie, tych których na niego nie stać, muszą wykazać sie inicjatywą, aby zdobyć jak najwięcej cennego czasu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.