Facebook Google+ Twitter

Grupa Armatis LC otwiera nową siedzibę na terenie Portugalii

Armatis LC – obecny również w Polsce jeden z francuskich liderów w zakresie zarządzania relacjami z klientami, konsekwentnie realizuje swoją strategię międzynarodowego rozwoju poprzez akwizycję.

Denis Akriche Dyrektor Generalny Armatis LC. / Fot. Armatis LCWłaśnie powstaje kolejna lokalizacja contact center w Portugalii. Pierwszą lokalizację utworzono tam w 2012 roku w Porto. Inwestycja okazała się dużym sukcesem. Pod koniec ubiegłego roku dokonano kolejnej akwizycji - call center CONTACT, mające swoją siedzibę w między innymi w Guimaraes na północy Portugalii. Przy wyborze lokalizacji kierowano się potencjałem zatrudnienia, jakie oferuje miasto oraz odległością od Porto i międzynarodowego lotniska.

“Decyzja o rozwoju firmy na terenie Portugalii była dla nas naturalna. Udało nam się stworzyć fantastyczny zespół związanych z firmą i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Następnym krokiem było rozbudowanie zespołu i stworzenie nowej lokalizacji, ponieważ nasi Klienci bardzo sobie cenią obsługę francuskojęzyczną przez Portugalię” - mówi Denis Akriche Dyrektor Generalny Armatis LC.

Nowa siedziba ma 2700 m2. Właśnie zostaje poddana totalnej renowacji, by stworzyć idealne miejsce dla pracy i budowania relacji z klientem. Docelowo znajdzie tu zatrudnienie 400 pracowników, którzy będą obsługiwać głównie francuskojęzyczne projekty.

Armatis LC jest jednym z największych dostawców usług zarządzania relacjami z klientami. W 2015 roku włączył w swoje struktury LaSer Polska (filię LaSer Contact), a w 2016 roku jednego z liderów polskiego rynku call center - Grupę DataContact. Posiada 2 lokalizacje w Warszawie, w Krakowie, w Stalowej Woli i Bielsku-Białej. Ogółem posiada 22 lokalizacje we Francji, Portugalii oraz w Polsce, zatrudnia ponad 10.000 pracowników.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.