Facebook Google+ Twitter

Grupa autolansu, czyli czym się pochwaliliśmy?

Jak w każdy piątek robimy krótkie podsumowanie autolansu ostatnich dni.

 / Fot. U.A.MarczewskaDzisiejsze podsumowanie otwiera Dorota Michalczak, która pochwaliła się nam swoją wygraną w radiowym konkursie. Nagrodą była wycieczka do Szklarskiej Poręby. Dorota nie tylko skorzystała z wygranej, ale też stworzyła serię materiałów dotyczących tej uroczej miejscowości i swojego w niej pobytu. Wyprawa obfitowała w różne zdarzenia, nie zawsze pozytywne, o czym możecie przeczytać w tekście Mój pobyt w Szklarskiej Porębie. Na szczęście Dorota to osoba pogodna i mimo kllku problemów skorzystała z wygranego wyjazdu.

Swoim sukcesem podzielił się z nami również Przemek Bąk, który wygrał w naszym konkursie związanym z najnowszą książką Andrzeja Sapkowskiego pt. "Żmija". Przemkowi udało się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie konkursowe pytania. A jak się to wszystko odbywało? Tym, których temat ominął, polecamy materiał Konkurs Wiadomości24.pl i superNowej rozwiązano.

O kolejnym sukcesie w dziedzinie fotografii może mówić Damian Leciak. Jego zdjęcia biorą udział w konkursie na stronie http://fotomedaliki.pl/. Gratulujemy!

Wszystkim Autorom przypominam o naszej grupie autolansu. Twój tekst ukazał się w gazecie? Zdałeś egzamin na prawo jazdy? A może po prostu miałeś dobry dzień? Pochwal się tym! U nas autolans trwa przez cały tydzień!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Całe szczęście, że serwis link dysponuje "wagami" i autolans jest na swoim miejscu :P he he

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wydaje mi się, że bardzo potrzebujemy Dobrych Wiadomości. Więc OK!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie, fajnie=)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.