Facebook Google+ Twitter

Grupa autolansu - piątkowe podsumowanie

Kolejny tydzień za nami. Było wyjątkowo: niespodziewanie zawitała do nas zima. A co jeszcze się wydarzyło?

 / Fot. U. A. MarczewskaDziało się, oj działo... Niespodziewane opady śniegu o mało nie zagroziły budynkowi na Domaniewskiej. Na szczęście nikomu z nas nic się nie stało i możemy z czystym sumieniem przejść do podsumowania kolejnego tygodnia autolansu.

Zaczniemy od wywołania do tablicy Mariusza Gosławskiego, który otworzył kolejną wystawę malarstwa. Ciekawostką jest to, że Mariusz namalował swoje prace... kawą. Mariusz pojawił się również w bełchatowskiej telewizji, gdzie miał okazję zaprezentować swoje obrazy i nieco o nich opowiedzieć.

Również Agnieszka Maciejewska przeżyła w tym tygodniu swój wielki dzień. We wtorkowym wydaniu "Gazety Kujawskiej" ukazało się jej zdjęcie zrobione podczas sympozjum naukowego o niepełnosprawności, podczas ktorego Agnieszka śpiewała piosenkę napisaną specjalnie dla niej.

Damian Leciak cieszy się z faktu, że jego zdjęcia pojawiają się na różnych stronach w internecie. Dla kogoś, kto uwielbia fotografowanie, musi to być prawdziwy powód do dumy. Gratulujemy!

Kuba Drożdżowski ucieszył się z boksa, który widniał na naszej stronie głównej. Chodziło o zestawienie kilku recenzji filmowych autorstwa Kuby. Trzeba przyznać, że teksty te czyta się bardzo przyjemnie. Wszystkich, którzy ich jeszcze nie znają, zachęcamy do lektury.

To był szczęśliwy tydzień także dla Andrzeja Napierały. Po serii niefortunnych awarii udało mu się wreszcie doprowadzić komputer do dobrego stanu. W ostatnim czasie Andrzej wysyłał nam materiały korzystając z telefonu komórkowego, przez co skazany był na limit wpisywanych znaków. Teraz pisanie artykułów z pewnością będzie dla Andrzeja znacznie przyjemniejsze.

Ja również muszę się Wam czymś pochwalić: w ciągu ostatnich dwóch tygodni udało mi się po raz drugi pokonać silne przeziębienie. Teraz będzie już tylko lepiej!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Pawle - link , nie pl ;)

A Kasi dziękujemy za komplement...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja znalazłem swoje zdjęcie ze Słowacji na stronie "Polski" oraz Ekstraklasy.pl :D. link link

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.10.2009 14:26

Dziękuję:) No własnie z tym jest kiepsko. Bo tego nikt nie nagrywał. Ale obiecuję wam,że jak będę kiedyś śpiewała np w tv to was poinformuję. Na wiosnę wybieram sie do programu "Jaka to melodia", juz po raz trzeci zresztą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko, GRATULACE !!! a jak możnaby Cie posłuchać?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.10.2009 14:19

Dziękuję Agatko,że uwzgędniłaś moją osobę w podsumowaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lans jak lans, najważniejsze zadowolenie z siebie i nie przejmować się niektórymi rzeczami. Jeszcze ciekawsze rzeczy mnie będą czekać bo ja z koleżanką z innego portalu robimy ciekawą akcję. Więcej powiem jak już będzie wiadomo co i jak bo przygotowania zaczęliśmy wczoraj

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.