Facebook Google+ Twitter

Grupa autolansu - podsumowanie tygodnia

Wszyscy przeżywamy swoje małe i większe sukcesy. Dlaczego o nich nie napisać? Wszak o dobrych chwilach zawsze warto pamiętać. Zapraszam do lektury podsumowania pierwszego tygodnia autolansu!

 / Fot. U. A. MarczewskaNie mam pojęcia, kiedy minął ten tydzień. Przecież dopiero był weekend, a ja wstawałam przed siódmą rano, tak by punktualnie rozpocząć dyżur w Wiadomościach24. Dziś rozpoczyna się kolejny weekend: dla większości z nas czas odpoczynku przed następnym tygodniowym maratonem. To chyba dobry czas na to, by dokonać krótkiego podsumowania.

Przemek Trubalski wybrał się do dentysty. W związku z tym faktem wywiązała się dyskusja, z której dowiedzieliśmy się, że Małgosia Mrozek nie stosuje nigdy znieczulenia. Jej wyznanie wywołało prawdziwą falę zdumienia. No bo jak to: tak po prostu usiąść w fotelu dentystycznym i ze stoickim spokojem znieść te wszytkie makabryczne czynności? Małgosia pochwaliła się nam również dokonaniem rzeczy w Warszawie niemal niemożliwej: w ciągu jednego dnia znalazła mieszkanie. Obecnie jest już po przeprowadzce. I nawet ma kota!

Kasia Gorlej również ma się czym pochwalić: udało się jej wziąć udział w turnieju tańca. W zawodach klasy E powyżej 15 lat zajęła wysokie, szóste miejsce. Jako była uczestniczka kursów tańca serdecznie gratuluję, bo wiem, że jest czego!

Grzegorz Zarytkiewicz, który na co dzień pracuje jako kucharz, ma za sobą ciekawe doświadczenie zawodowe: w restauracji, dla której pracuje, miał przyjemność przygotowywać posiłek dla... francuskich siatkarek! Kto wie, czy nie zamieniłby się z nim któryś z naszych Autorów piszących relacje z zawodów... Niestety, na razie nie udało się nam ustalić, co właściwie ugotował Grzegorz.

Ostatni tydzień był łaskawy także dla Damiana Leciaka. Autor, znany przede wszystkim z galerii zdjęć w dziale "Sport" dostał od znajomych propozycję stworzenia wystawy. Postanowił jednak odłożyć to na później, kiedy jakość jego pracy jeszcze się poprawi.

Łukasz Seredyński dokonał rzeczy z mojego punktu widzenia niesamowitej: schudł ponad dwadzieścia kilogramów. Powiedział również, jak tego dokonał. Wygląda jednak na to, że nie uda mi się zastosować jego diety. Wizja odmawiania sobie jedzenia po godzinie 18 to coś, co mnie przeraża.

Na zakończenie wspomnę o edukacyjnych sukcesach naszych Autorów. Andrzej Napierała po długiej przerwie zdecydował się kontynuować naukę. Swoją edukację postanowił kontynuować także Leszek Marmon. Chwalić mają się czym również Judyta Rykowska i Anna Czerwiec - dostały się na upragnione studia. Powodzenia!

Na zakończenie tego krótkiego podsumowania tygodnia przypominam o istnieniu naszej Grupy autolansu. Jeśli czujesz potrzebę, by się czymś pochwalić, to jest właśnie miejsce dla Ciebie. Tu chwalimy się bez żadnych skrupułów!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Ach... samo pisanie juz ważne, gest obywatelski! Czujcie się podziwiani !!! A artykuł uroczy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

O dziwo! pokazał się i ten pierwszy. Przepraszam. Już uciekam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zamieściłem wpis, ale, gdzieś się zapodział. Może został przez kogoś usunięty?
Jestem zwolennikiem takiej działalności. Zbliża uczestników i poprawia atmosferę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech to będzie, ku pokrzepieniu serc i przybrania na sile - życzliwości. Pa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lansiarze :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

zdjęcie pierwsza klasa ;D;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak dla mnie szacun dla Łukasza Seredyńskiego!!
I dla autorki artykułu - zabawny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

fajne zdjęcie do artykułu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to koleżanka stwierdziła, że artykuł napisany z jajem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale lans :) auto-lans :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.