Facebook Google+ Twitter

Grupa Epica w maju "zniewoli" Warszawę i Katowice

Po ubiegłorocznym sukcesie, holenderscy wirtuozi metalu symfonicznego ponownie wystąpią w Polsce. 15 maja br. zagrają w katowickim Mega Clubie, a dzień później w warszawskiej Progresji.

Wokalistka zespołu Epica - Simone Simons. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Epica_simone_simons.jpg&filetimestamp=20060103123410 / Fot. Wikimedia CommonsKoncerty odbędą się w ramach promocji najnowszego krążka grupy pod refleksyjnym tytułem "Requiem For The Indifferent", który ukaże się 9 marca 2012 roku. Pomysł na album - jak twierdzą członkowie zespołu - powstał na bazie inspiracji ogromnymi napięciami i konfliktami religijno-kulturowymi, klęskami żywiołowymi, a także kryzysem finansowym, które wciąż dotykają dzisiejszy świat.

Zespół Epica podczas Hellfest 2007. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Epica_Hellfest_2007_22.jpg / Fot. Wikimedia CommonsZapowiada się iście "muzyczna uczta" dla fanów gotycko-symfonicznego brzmienia. Po raz ostatni zespół Epica wystąpił w w Polsce w ubiegłym roku. Utalentowani Holendrzy zagrali wówczas dwa koncerty - w Poznaniu i Katowicach. Olbrzymie zainteresowanie, jakim cieszyły się bilety (wyprzedano je całkowicie), najwyraźniej dało muzykom wiele do myślenia i Polska na stałe zagościła w ich koncertowym kalendarzu.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 20, choć wszyscy, którzy będą chcieli zająć najdogodniejsze miejsca, będą mogli o nie "walczyć" już od godziny 19.

Ceny biletów: 100 zł w przedsprzedaży i 110 zł w dniu koncertu.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.