Facebook Google+ Twitter

Grupa kaskaderska Flott Cascaders Team pokazała co potrafi

Grupa kaskaderska została założona 1993 roku, pochodzą z Czech. Do każdego tournee dokładnie się przygotowują i mają całkowite profesjonalne podejście, tak aby widz odchodził pełen adrenaliny i emocji.

 / Fot. Dariusz BuczekPopis kaskaderski w wykonaniu Flott Cascaders Team mogli podziwiać mieszkańcy Biłgoraja. Pokaz odbył się na miejscowym stadionie Ośrodek Sportu i Rekreacji. Kaskaderzy na swoim koncie mają dwie światowe i wiele czeskich rekordów.

Z filmów i reklam, w jakich brali udział, warto wymienić "Casino Royale" i "Taxi 3". Pracowali m.in. we Francji, Niemczech, Belgii, Hiszpanii, ale najdłużej i z największymi sukcesami - w Polsce.

 / Fot. Dariusz BuczekShow odbywa się przy sztucznym oświetleniu, jest pełen pirotechnicznych i ogniowych efektów. W teamie pracują mistrzowie kinematografii i sportów motorowych. Koordynator kaskaderów ściśle współpracuje z reżyserem i choreografem.

 / Fot. Dariusz BuczekSkoki jest to gwóźdź programu. Skaczą autami, motocyklami i quadem, stopniowo zwiększając odległość aż do przeskoku nad 13 samochodami. W pokazie wykorzystują 13 aut osobowych w większości specjalnie zmodyfikowanie BMW E36 2.0i.

Dwa monster trucki, dwa wyczynowe quady, dwa motocykle motocrossowe, motocykl trialowy GAS GAS, jeden wyścigowy gokart i uliczny specjał: CBR. Szesnaście kilowatów muzyki, niezliczona ilość ramp i setki świateł - to jest właśnie Flott Cascaders Team


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.