Facebook Google+ Twitter

Grupa Operacyjna dała czadu w Łasinie!

No i stało się. Zaplanowane koncerty w Łasińskim Domu Kultury to już historia. Dla uśmiechu i wzruszenia Łukasza, było warto wspólnie działać.

zespół Pozytywnie / Fot. MGOKiS ŁasinImpreza rozpoczęła się jak planowano o godzinie 17. Na scenie pojawił się zespół Pozytywnie. Jak sama nazwa wskazuje wprowadził pozytywną, wręcz magiczną atmosferę. - "Pozytywnie" jest to gwiazda naszego Domu Kultury. Istnieją od roku. Bardzo pozytywnie zostali przyjęci przez młodzież, ale również przez starsze osoby. Zgromadzona publiczność w zadumie i wielkim spokoju wysłuchała koncertu i ich przekazu - dodaje dyrektor MGOKiS.

To nie był sen, to działo się naprawdę. Po koncercie grupy Pozytywnie na scenie miała pojawić się wyczekiwana gwiazda. Jednak fani musieli uzbroić się w cierpliwość, bowiem na scenę wszedł wpierw dyrektor miejscowego Domu Kultury, by przeprowadzić licytację dwóch biletów na koncert kultowego zespołu Dżem, który odbędzie się 21 listopada w Grudziądzu.

Nabywcą okazał się Burmistrz Miasta i Gminy Łasin. Oddane do powtórnej licytacji te same bilety osiągnęły wartość końcową 2050 zł. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na rzecz chłopca, potrzebującego aparatu słuchowego.

Grupa Operacyjna / Fot. MGOKiS ŁasinPo emocjonującej licytacji nadeszła ta chwila. Na scenę Łasińskiego Domu Kultury wkroczyła Grupa Operacyjna. Krzyk fanów i wielkie brawa mówiły same za siebie. Mieszko poderwał publiczność do wspólnej zabawy. Po koncercie przyszedł czas na autografy i zdjęcia. Grupa operacyjna nie pominęła żadnego fana. Nie odmówiła udzielenia wywiadu, który ukaże się wkrótce.

- Jeśli chodzi o występ "gwoździa programu", to jestem zachwycony tym, jak się pokazali. Nie było dystansu pomiędzy artystami a uczestnikami imprezy. Zespół Grupa Operacyjna, której głównym wykonawcą jest oczywiście Mieszko, zatarła te granice. To było bardzo istotne – chwali dyrektor Marek Czarnuch.

Łukasz Kasprowicz z mamą oraz zespołem GO / Fot. MGOKiS ŁasinDochód ze sprzedaży biletów wstępu, który wyniósł 2029,55 zł, został przekazany na rzecz Łukasza Kasprowicza 15-letniego mieszkańca naszej gminy. Suma uzbierana podczas licytacji biletów na koncert zespołu Dżem wyniosła 2050zł. Cała impreza przyniosła dochód równy 4079,55zł. Pieniążki zostały wpłacone na konto Łukaszka. Chłopiec potrzebuje aparatów słuchowych których równowartość sięga aż 11 tys. złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

PatUniaa .Fankaa gO
  • PatUniaa .Fankaa gO
  • 25.11.2010 22:02

Grupa Operacyjna rządzi . Oni są tacy ze ppOmAgają ludziOmm . Chodź dO ziemaa z nr telefOnU lepiejj nie pytaĆ. nO ale onii są zajebiścii . ;************ <3

Komentarz został ukrytyrozwiń
Beata Ola i Ja
  • Beata Ola i Ja
  • 17.11.2010 02:06

Panie Marku jest Pan wspaniały - gratulujemy pomysłów - więcej takich ludzi w naszym mieście brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dominika
  • Dominika
  • 12.11.2010 17:34

Straasznie żałuję że nie mogłam być na tym koncercie ! ;((
Mam nadzieję że zaprosicie ich jeszcze do łasina ? ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.