Facebook Google+ Twitter

Grupa OS3 oraz ANT podsumowują rok 2013

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-01-20 11:51

Duże kontrakty dla liderów branżowych, kolejne akwizycje, rozbudowa portfolia usług oraz zespołów specjalistów. Spółki portfelowe WSI mają za sobą rok intensywnej pracy.

Sukcesy i konsekwentna realizacja założonych celów strategicznych to efekt bardzo intensywnej współpracy WSI Capital z zarządami spółek.

- Z OS3 współpracujemy ponad rok i jest to praca, która już przynosi owoce. Co działo się w OS3 Group w mijającym 2013 roku? Grupa realizuje założenia - pozyskuje znaczące kontrakty oraz konsekwentnie buduje grupę kapitałową działającą w obrębie szeroko rozumianego e-marketingu i nowych technologii. W czerwcu OS3 pozyskało udziały w profesjonalnej platformie wydawniczej wydaje.pl, która umożliwia autorom publikację ebooków. Dwa miesiące później Grupa powiększyła się o dom mediowy Mr Target. – wylicza Krzysztof Wiśniewski, Partner WSI Capital.

OS3 Multimedia oraz Faster & Better, spółki wchodzące w skład Grupy, w mijającym roku zrealizowały przynajmniej kilkanaście dużych projektów każda, dla klientów z branż, m.in.: finansowej, FMCG, motoryzacyjnej, turystycznej, technologicznej, czy farmaceutycznej, jak PZU, Danone, Hoop Polska, Intermarché, Hasbro, BMW, Grecos Holiday, Sony, Gruper. Ponadto OS3 multimedia dla zapewnienia swoim klientom największej skuteczności działania dokonała reorganizacji zespołu oraz rozbudowy działu kreatywnego. Równie dobrze radzi sobie najmłodsza w Grupie – Mr Target. Spółka pod kątem potrzeb rynkowych zoptymalizowała i rozszerzyła swoją ofertę, a także rozbudowała zespół, w efekcie pozyskując kolejnych klientów z branży e-commerce.

- ANT dołączył do portfela WSI Capital w maju br. Dzięki zrealizowanym w 2013 roku wdrożeniom, zaawansowane rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej i systemów komputerowych wspierają pracę coraz większej grupy korporacji w Polsce - mówi Krzysztof Wiśniewski.

W 2013 roku ANT realizował wdrożenia kompleksowego systemu do monitorowania i nadzoru produkcji - ANT Factory Portal (MES/BI), m.in. w IKEA, Danone oraz Kompanii Piwowarskiej oraz rozpoczął jego wdrożenie w fabryce międzynarodowej grupy farmaceutycznej. Ponadto spółka pracowała nad rozbudową systemu ANT Smart Metering w sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Krakowie.

Jesteśmy dla naszych spółek partnerami. Co to dla nas oznacza? Wspieramy spółkę, ale też wymagamy efektów. Zarządy doceniają taki model współpracy, bo jak widać na przykładzie Grupy OS3 oraz ANT przynosi on efekty. Spółki wiedzą, że mogą na nas liczyć, a jednocześnie czują się zmotywowane do ciężkiej pracy – tłumaczy Jacek Kajko, Partner WSI Capital.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.