Facebook Google+ Twitter

Grupiński: PiS chciało sprowokować Niesiołowskiego

Rafał Grupiński bagatelizuje zachowanie Niesiołowskiego względem dziennikarki Ewy Stankiewicz. Tłumaczy je tym, że polityk PO padł ofiarą prowokacji, która swój początek miała już w Sejmie.

Czołowy polityk PO zwraca uwagę, że niektórzy politycy PiS wskazywali na Niesiołowskiego jako autora słów: "Zadzwoń do niego". Według Grupińskiego ten fakt może wskazywać na to, że Niesiołowski padł ofiarą zorganizowanej prowokacji ze strony PiS.

Mają o tym również świadczyć obelżywe słowa, jakie kierowali związkowcy pod jego adresem; prowokacja ze strony dziennikarki była już tylko zwieńczeniem dzieła - tłumaczył dzisiaj Grupiński, w TVN24

Dlatego Grupiński, poinformował, że PO nie wyciągnie żadnych konsekwencji wobec Stefana Niesiołowskiego. W niedzielę Adam Hofman z PiS domagał się wyrzucenia go z partii.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jolka
  • Jolka
  • 14.05.2012 22:34

PiS bez prowokacji nie istnieje . To ich metoda na polityczny byt . Niesiołowski ma zszargane nerwy odsiadkami w więzieniu za walkę o wolną Polskę . Żaden pisowiec nie pochwali się taką przeszłością. Katów Niesiołowskiego prezes nagrodził posadą w ministerstwie . Cała zadyma pod sejmem była misternie utkaną intrygą polityczną.
PiS CAŁY CZAS prowadzi wojnę podjazdową i krzyczy ....to oni...!
Pani Stankiewicz też była wpisana w ten scenariusz.
Teraz filmik będzie krążył po TRWAM - z odpowiednim komentarzem.
Trolle pisowskie tu piszące , mniej epitetów .
Potem krytykować Niesiołowskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 14.05.2012 09:26

Faszystowskie metody Platformy - przymykają oczy, na bandyckie zachowanie kolesiów partyjnych... i robią to z premedytacją.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zoi
  • zoi
  • 14.05.2012 09:13

on tylko czekał na okazję,żeby móc POwydzierać mordę na wszystko i wszystkich związanych z PIS-em , "nareszcie " wypluł ten cały jad jaki go trawi ,a że ogólnie jest niePOczytalny to druga sprawa ,nadaje się do leczenia a może już za póżno?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.