Facebook Google+ Twitter

Gruziński zespół Stephane&3G odwiedził Polskę

Wycofany z Eurowizji gruziński zespół Stephane&3G promuje swoją piosenkę "We don't wanna Put In" w Europie.

Sonda

Co sądzisz o promocji Stephane&3G w Europie?

16 kwietnia, Stephane&3G w Mono Bar w Warszawie / Fot. http://stefaneand3g.blogspot.com/Niewiele ponad miesiąc temu, portale informacyjne podały, że grupa Stephane&3G, wybrana przez gruzińską publiczność do Eurowizji 2009, została zdyskwalifikowana przez Europejską Unię Nadawców za antyrosyjskie słowa piosenki "We Don't Wanna Put In", które przetłumaczyć można, jako "nie chcemy Putina". Na www.infomuzyka.pl znajdujemy wypowiedź Stefane Mgebrishvili, lidera grupy:

Uważamy, iż Europejska Rada Nadawców nie potraktowała nas fair. Dostaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat utworu z innych krajów. Dlatego też będziemy go promować w całej Europie - powiedział lider i założyciel zespołu.

Od 15 do 19 kwietnia Stefane Mgebrishvili oraz jego trzy koleżanki: Nina Badurashvili, Tako Gachechiladze i Kiristine Imedadze, czyli zespół Stephane&3G gościli w Polsce. W czwartek, 16 kwietnia Stephane&3G dali występ w Warszawie, w klubie Mono Bar, gdzie podobno zostali owacyjnie przyjęci przez publiczność.
W piątkowy poranek, 17 kwietnia, grupa wystąpiła w Dzień Dobry TVN. W programie tym,
Stefane Mgebrishvili, zapytany o to, czy piosenka skierowana jest przeciwko Putinowi, odpowiedział: My chcieliśmy po prostu zaśpiewać piosenkę, w której zupełnie nie ma żadnych skojarzeń, a nawet nie skojarzeń, tylko w ogóle o nikim nie śpiewaliśmy w tej piosence, to nie jest piosenka o Putinie

17 kwietnia, Stephane&3G w Dzień Dobry TVN / Fot. http://stefaneand3g.blogspot.com/Wieczorem 17 kwietnia Stephane&3G wystąpił w klubach Melodia i The Eve. także tam występy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na koniec odwiedzili Winowajcę, gdzie spotkali się z Gruzinami, mieszkającymi w Polsce, czemu towarzyszyła degustacja gruzińskich win. W sobotę 18 kwietnia Stephane&3G byli już w Krakowie, w klubie Pauza. W czasie wszystkich koncertów śpiewali oczywiście piosenkę „We Don’t Wanna Put In”, której możecie posłuchać tutaj: "We Don't Wanna Put In"

Wydaje się, że afera związana z wycofaniem Stephane&3G z Eurowizji służy karierze zespołu bardziej, niż gdyby miał on wystąpić w konkursie. 19 kwietnia muzycy wyjechali już do Wiednia na kolejne występy. Mówi się o nich na internetowych forach i blogach, choć oczywiście mówi się różnie. Gdyby zespół nie został wycofany z Eurowizji, wzbudzałby takie zainteresowanie? Czy ktoś zwróciłby wtedy uwagę, na grę słów „We Don’t Wanna Put In”? Czy zespół miałby szansę ruszyć w trasę po Europie?

Źródła: http://stefaneand3g.blogspot.com , www.infomuzyka.pl, http://dziendobrytvn.plejada.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zgadza się. Pewnie gdyby zespół wystąpili w Eurowizji nikt o nich by nie usłyszał. Jeżeli, że ta gra słów to czysty przypadek, a media podłapały ten "gorący" wątek nie dziwi mnie fakt, że zespół to wykorzystał... każdy by tak zrobił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.