Facebook Google+ Twitter

Gry „Made in Poland”

Nowoczesne narzędzia, ludzka kreatywność, są motorem napędowym dla wielu branż w tym dla sektora developerów. Polscy twórcy produkują szereg gier są to tytuły zarówno większych studiów jak i niezależnych zespołów.

 / Fot. Crank GoblinGdyby ktoś chciał określić, do jakiej dziedziny życia należą ostatnie lata, silnym faworytem jest sektor gier. Mnogość nośników, dostępność zaawansowanych narzędzi oraz ludzka kreatywność, są motorem napędowym dla developerów. Rynek gier nigdy wcześniej nie był tak rozbudowany a środowisko graczy tak różnorodne
i ciekawe nowych tytułów począwszy od tych dostarczanych przez największych producentów, po te wydawane przez niezależne studia. Właśnie, dlatego ten sektor daje największe możliwości rozwoju.

Doskonale widać to na przykładzie polskich developerów. Ostatnie lata pokazały całemu światu, co znaczy polska marka. Rodzime studia w ciągu ostatnich lat stworzyły gry o znacznym stopniu zróżnicowania. Tematyką produkcji były zarówno pojedynki snajperów podczas drugiej wojny światowej, apokalipsa zombie oraz epickie przygody w świecie fantasy. Polscy developerzy tworzą szereg produkcji, wiele z nich zostało stworzone przez niezależne studia.

Kolejnym produktem „Made in Poland” jest „Mooch”. Tytuł ten został stworzony przez studio Crank Goblin. Głównym bohaterem gry jest Blink, który w następstwie szeregu zdarzeń traci swoja jedyną przyjaciółkę Tulę. Postanawia on odnaleźć fragmenty jej duszy, rozsypane w podziemnym świecie. Rozgrywka w dużej mierze opiera się na unikaniu niebezpieczeństw podczas wykonywania zadania. W „Moochu” znajdą się również poziomy rozbudowane o elementy logiczne i zręcznościowe, a wszystko to będzie utrzymane w mrocznym świecie z ręcznie rysowaną grafiką, która ma wzbudzać u gracza niepewność a momentami szybsze bicie serca. Produkcja zadebiutowała na platformie greenlight pod koniec czerwca tego roku. Koncepcja przygód Blinka przypadła do gustu środowisku graczy do tego stopnia, że po nieco ponad tygodniu została wybrana do dystrybucji na platformie Steam.

Gra będzie dostępna za pośrednictwem platformy Steam. Premiera tytułu odbędzie się 07.09.2015
Więcej informacji można zasięgnąć na stronie internetowej
http://www.crankgoblin.com/

Oraz na profilu Steam null

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.