Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1000 miejsce

Gry na dwie osoby przy jednym komputerze obok gier sieciowych

Niebywale szybki rozwój gier internetowych, a także wprowadzenie w świat gracza konsoli sprawiło, iż wspólna gra przy jednym komputerze odeszła w zapomnienie. Niedawno postanowiła jednak wrócić z wielkim hukiem.

Gry na komputerze kojarzone są przede wszystkim z wirtualną rozrywką. Dostęp do Internetu czy komputera to dzisiaj norma, która pozwala graczom na wejście do świata nieograniczonej ilości zabawy z użytkownikami z całego świata. Anonimowa gra pozwalająca sprawdzić swoje siły, czy rozładować energię nie zastąpi jednak wrażeń, które dają gry dla dwóch osób na jednym komputerze. I chodź tematyka gier dla dwóch użytkownikom przy jednym komputerze dopiero zostaje poszerzona, już dzisiaj amatorzy spędzania czasu przed ekranem mogą oddawać się tej małej przyjemności. Za graniem w dwójkę na jednym komputerze stoi wiele aspektów, o których warto wiedzieć. W książce pt. "The functions of role-playing games" Sarah Lynne Bowman przedstawione zostały najważniejsze kwestie dotyczące wpływu gry na użytkowników.

Przede wszystkim gry dla dwóch osób na jednym komputerze pozwalają na lepsze zbliżenie zawodników. Wspólne przeżywanie emocji podczas bitw, rozgrywek czy wyścigów jest zdecydowanie bardziej wartościowe, aniżeli doświadczanie w pojedynkę indywidualnych uniesień. I mimo, iż portale z grami pozwalają użytkownikom na wymianę komentarzy czy rozmowy, możliwość pogawędki w towarzystwie - nie tylko na tej samej gry - zawsze lepiej owocuje. Gry z przyjaciółmi, partnerami czy rodziną zatrzymują dla graczy chwile, które niekiedy podczas dnia codziennego trudno wychwycić. Kilka minut gry przy jednym komputerze być może nie zastąpi czasu na spacerze, ale w momencie, gdy trudno o chwilę dla najbliższych, wpłynie korzystnie na utrwalenie relacji.
Gry online, mimo wielu zalet, nigdy nie dostarczą graczom tych samych wrażeń, jakie daje gra na jednym komputerze. Na rynku coraz częściej możemy spotkać gry przeznaczone dla graczy na jednym komputerze, począwszy od gier sportowych, logicznych aż po gry przygodowe. Jasne i przejrzyste w rozumieniu, doskonałe pod względem graficznym, przeznaczone są także dla najmłodszych graczy. Co więcej, liczne portale również oferują gry dla dwóch osób na jednym PC. Aby gra była jeszcze bardziej przyjemna warto zadbać o dwa pady z podłączeniem do telewizora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.