Facebook Google+ Twitter

Grzebanie w popiolach

Czy natura ludzka to grzebanie w popiołach, szukanie dziury w całym, czy też ciągła pogoń za sensacją?


Wracam więc do wątku grzebania w popiołach, które ma jeden jedyny cel. Celem jest wzniecanie krytyk i negacji tych, którzy istotnie mają wizję gospodarki, bezpieczeństwa i dyplomacji Polski współczesnej środka Europy. Wizji tej nie mają przedstawiciele obozu Jarosława Kaczyńskiego, jak i on sam na przestrzeni minionych 6-ciu lat udowodnił, że nie jest ani ekonomistą, ani patriotą, ani prawnikiem, a jedynie jest intrygantem, szukającym haków, sięgającym po chamskie rozgrywki, szukanie afer lub ich nawet prowokowanie. Była dana mu szansa bycia Premierem i co? Czyżby przeciętny Polak już ten okres zapomniał?

Zastanówmy się wszyscy nad tym, w jakim kierunku na dzień dzisiejszy Polska zmierza na fali tragedii smoleńskiej przy akompaniamencie dziwaków politologicznych i tych, którzy winni świecić przykładem skromności ubranych w długie czarne sutanny.

Pytam. Czy nam jest potrzebna prężna, bogata, rozwijająca się i bezpieczna Polska, czy średniowieczna, kapiąca się w przeszłości i na tej glinie budująca dyplomację, krótkowzroczną politykę wewnętrzną zacofanej krainy środka Europy - kolejne pośmiewisko europejskie nie budzące zaufania i szacunku światowego?

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.