Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19017 miejsce

Grzegorz Bociek wygrał mecz życia

Dzisiaj dostałem wyniki z tomografii!!!!!! Jestem zdrowy i za miesiąc będę w 100% gotowy do treningów:) - tę wiadomość zamieścił wczoraj na swoim Facebooku siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i reprezentant Polski.

Wszyscy wierzyli, że Grzesiek wygra walkę z chorobą. / Fot. Zorro2212Dzisiaj dostałem wyniki z tomografii!!!!!! Jestem zdrowy i za miesiąc będę w 100% gotowy do treningów:) Dziękuję wszystkim którzy byli ze mną i mnie wspierali! Dajcie mi jeszcze tylko trochę czasu na odbudowanie formy:-) Wesołych Świąt - napisał Bociek. Wygrana walka z nowotworem to z pewnością najważniejsze zwycięstwo.

Informacja o tym, że Grzegorz zmaga się z ciężką chorobą, obiegła siatkarskie środowisko w październiku ubiegłego roku podczas konferencji prasowej w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie siatkarz gra na pozycji atakującego. Bociek poinformował wtedy media, że zmaga się z chorobą nowotworową układu limfatycznego i zawiesza karierę. Wierni fani siatkówki, sportowcy, koledzy z boisk i klub wspierali go na każdym kroku, zasypując sieć tagiem #StayStrongBociek.

Przez cały okres walki z chorobą Grzegorz Bociek wspierał kolegów z ZAKSY i pojawiał się na ich meczach razem ze swoim niegasnącym uśmiechem. Wszyscy wierzyli, że wygra ten najtrudniejszy mecz w swoim życiu. Niedługo po tym, jak poinformował o chorobie, Bociek udzielił emocjonującego wywiadu dla Przeglądu Sportowego, w którym opowiedział o swoim największym marzeniu: Mam takie marzenie: Gdy już wyzdrowieję, a mała Alicja urośnie, zagram znowu mecz. Po nim podbiegnie do mnie gdzieś zza band mój mały skarb, mały krasnoludek i wpadnie mi w ręce. Dążę do tego marzenia, oby się spełniło.

Wszystko wskazuje na to, że tak stanie się już niebawem. Wczoraj Stephane Antiga, trener reprezentacji Polski siatkarzy, ogłosił szeroką kadrę na sezon reprezentacyjny 2015. Wśród zakwalifikowanych siatkarzy znalazło się także nazwisko Boćka. Pozostaje trzymać kciuki za jego zdrowie i powrót na boisko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.