Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3662 miejsce

Grzegorz Kościński zaprosił słynną śpiewaczkę, Zofię Kilanowicz

Słynna śpiewaczka Zofia Kilanowicz wystąpi goscinnie 1 lutego, w krakowskim Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką" na zaproszenie Grzegorza Kościńskiego z okazji jego Jubileuszu 30-lecia współpracy z TVP.

Zaproszenie na Jubileusz Grzegorza Kościńskiego / Fot. afiszSłynna śpiewaczka Zofia Kilanowicz zaszczyci swoją obecnością zebranych gości w Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką", przy krakowskim rynku, na wieczorze muzycznym organizowanym przez Krakowski Oddzial Stowarzyszenia dziennikarzy Polskich z okazji Jubileuszu Grzegorza Kościńskiego, 30-lecia współpracy z TVP.
Kim jest Grzegorz Kościnski? Od lat jest niezależnym producentem audiowizualnym. Jako redaktor i dziennikarz od 30 lat jest związany z TVP SA w Krakowie, (w ktorej pracował z krótkimi przerwami). Mimo licznych podroży po Europie, ”serce Grzegorza Kościnskiego pozostało w Krakowie”. Tu się urodził, tu rozpoczął działalność zawodową w roku 1986 i tu zamierza przenieść  się z Francji już na stałe. 
Wiedza i doświadczenia zdobyte poza granicami kraju konkretyzowały się w dwóch dziedzinach tyczących problematyki spraw międzynarodowych oraz muzyki. W TVP Kraków pełnił on stanowisko redaktora, a później szefa Działu Muzycznego legitymując się sporym dorobkiem w dziedzinie telewizyjnych programów muzycznych. W zakresie problematyki międzynarodowej począwszy od r.1990, nastąpił okres realizacji reportaży dla TVP poza Polską, głównie we Francji oraz na terenie Belgii, w Brukseli. Pracując jako korespondent zagraniczny (zrzeszony w SDP i APAJTE), Grzegorz Kościński prowadził Dział Instytucjonalny Biura Współpracy Międzynarodowej TVP. 
Dopełnieniem aktywności red.Kościnkiego jest praca dydaktyczna. Jego wykłady dla studentów  oscyluja wokól tematyki dotyczącej rozwiązań w dziedzinie telewizji publicznej w Europie. 

Klub Dziennikarzy  "Pod Gruszką" -  1 luty o godz. 18-tej -  ul.Szczepańska 1, 1 p. WSTĘP WOLNY
                                                           

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.