Facebook Google+ Twitter

Grzegorz Turnau w krakowskim Empiku

Artysta opowiadał na środowym spotkaniu o swoim nowym, dwupłytowym, albumie „Do Zobaczenia” wydanym z okazji 25-lecia debiutu.

Na pierwszej płycie znajdują się prawie wszystkie teledyski, a także fragmenty koncertów. Na drugiej, określanej przez autora jako „do usłyszenia”, wybór „dziwactw z szuflady, z archiwum, z mało dostępnych płyt”. W doborze utworów pomagała artyście córka.

Niewątpliwą atrakcją dla publiczności była możliwość zadania własnego pytania, dzięki czemu można się było dowiedzieć m.in., że artysta nie przepada za muzyką country, a pisząc swoje utwory zaczyna od tekstu. Pod koniec spotkania Turnau podpisywał płyty i rozdawał autografy. Niektórzy wielbiciele robili sobie pamiątkowe zdjęcia z artystą.

Najbliższą okazją do usłyszenia artysty na żywo będzie jego występ na Placu Wolnica 29 maja.

Grzegorz Turnau w Empiku opowiada o swojej nowej płycie / Fot. Anna Dagmara KarlikowskaGrzegorz Turnau z prowadzącym spotkanie Bartkiem Borowiczem / Fot. Anna Dagmara KarlikowskaNa spotkaniu z artystą było wielu młodych ludzi / Fot. Anna Dagmara KarlikowskaTurnau rozmawia z panią przybyłą na promocję płyty / Fot. Anna Dagmara KarlikowskaKolejka po autografy / Fot. Anna Dagmara KarlikowskaArtysta chętnie pozował do zdjęć z wielbicielami / Fot. Anna Dagmara Karlikowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.