Facebook Google+ Twitter

Grzmocąca Pięść w europarlamencie?

Właściwie to już się nie dziwię. Nie zdziwię się nawet, gdy w Brukseli będzie nas reprezentował wyedukowany goryl w niebieskim garniturze...

Stało się już wyborczą normą, że niepopularni politycy i karlejące partie usiłują ratować się desantem popularnych artystów czy sportowców. I jedni i drudzy akurat najmniej nadają się do poważnej, a nie widowiskowej polityki.

Solidarna Polska z przewodniczącym Ziobro upatrzyła sobie boksera Tomasza Adamka. Pan Tomek, znany z publicznie deklarowanej pobożności - ostatnio w Radiu Maryja - po ostatnim laniu na ringu, szuka intratnego zajęcia. Deklaruje, że teraz będzie "walczyć" w polityce. Politykę zna z telewizji i z dyskusji ze szwagrem, ale to widocznie wystarczy, żeby mądrze i skutecznie reprezentować interesy naszej Ojczyzny. Czego nie będzie wiedział, podpowie przewodniczący Ziobro. Pan Tomek niewątpliwie posiada jeden atut parlamentarny: w razie bójki w czasie obrad może nieźle przywalić i wziąć górę nad argumentami oponentów. Pewnie na to liczy intelektualnie filigranowy szef Solidarnej Polski.

Są tacy, co kochają Adamka i zagłosują na fotel dla tej partii. Choćby ze współczucia. Chłop tyle razy był porozbijany, że jakaś europejska rekompensata się należy. A z drugiej strony - to, co ja się tak uwziąłem na znanego boksera, skoro w życiu nie przyszło mi do głowy, żeby programowo obrywać po gębie... Panie przewodniczący Ziobro Zbigniewie - niech moc Grzmocącej Pięści będzie z Wami! Co tam. Przecież sam nie wybieram się do Brukseli. Wolę brukselkę. Zdrowsza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Gdyby jeszcze było w czym reprezentować ... "weselszego" zgromadzenia jak PE ciężko znaleźć. Ładnie reprezentuje się za to portfel parlamentarzysty.

A miasto przyjazne.
Wczoraj pałowali na ulicach. Taki przerywnik w oburzaniu się, że pałują gdzie indziej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zbigniewie, weź pan jeszcze Piotrka Żyłę, bo chłopak też znanym sportowcem jest, ma gadane i dużo wesołości wnosi w konwersacjach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.