Facebook Google+ Twitter

Grzybiarz odnalazł zwłoki

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-10-06 19:44

W poniedziałek przy drodze krajowej nr 10, prowadzącej ze Stryszka do Solca Kujawskiego, gdzie zwykle stoi kilkadziesiąt kuso ubranych kobiet, nie było ani jednej. Przyjechała policja i zabrała wszystkie dziewczyny.

Przesłuchiwane były do późnych godzin nocnych, z nadzieją, że któraś z zatrzymanych widziała coś podejrzanego i pomoże w śledztwie. To w tych okolicach przypadkowy grzybiarz znalazł w lesie ciała kobiety i mężczyzny. Para młodych - ona miała niewiele ponad 20 lat, on był przed trzydziestką - została bestialsko zamordowana. Kobieta zmarła od ciosu nożem. To, jak zginął mężczyzna, wykaże sekcja zwłok.

Znane są personalia ofiar. Ich rodzinny zostały powiadomione już w poniedziałek, albowiem oboje mieli przy sobie dokumenty. W lesie niedaleko miejsca przestępstwa odnaleziony został samochód należący do zamordowanego mężczyzny.

Dane kobiety figurowały już wcześniej w policyjnych kartotekach. Nie jest wykluczone, że była prostytutką.

Na razie brak jest jakiegokolwiek motywu zbrodni - informuje komisarz Monika Chlebicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Źródło: http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/wydarzenia/39771,czy-na-zamordowanej-parze-odnalezionej-przez-grzybiarza,id,t.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Chyba wzajemnie się pozabijali

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.