Facebook Google+ Twitter

"GTA V" hitem 2013 r. Gra lepsza niż filmy "Skyfall" i "Hobbit"

"Grand Theft Auto V" to najlepsza gra 2013 roku. Tylko w Wielkiej Brytanii kupiono jej 3,6 mln egzemplarzy, co pozwoliło jej się uplasować na 1. miejscu najchętniej kupowanych produktów multimedialnych. Gra wyprzedziła "Skyfall" i "Hobbita"

Okładka płyty / Fot. Materiały prasowe, okładkaTo właśnie GTA V kupowali najchętniej fani gier w 2013 roku. W Wielkiej Brytanii "Grand Theft Auto V" pokonało wszystkie pozostałe produkty, włącznie z kinowymi hitami: kolejnymi przygodami agenta Jamesa Bonda oraz "Hobbitem: Niezwykłą podróżą".

"Skyfall" cieszyło się w Wielkiej Brytanii olbrzymią popularnością, co wpłynęło również na sprzedaż filmu - błyskawicznie rozeszło się 2,9 mln egzemplarza. Nie wystarczyło to jednak, aby przebić GTA V, które osiągnęło wynik 3,6 mln sprzedanych egzemplarzy - pisze TVN24.

Wygląda na to, że popularność gier nie maleje. W rocznym zestawieniu najlepiej sprzedających się produktów, które przygotowała firma Chart-Track, w pierwszej 20. znalazło się aż 5 gier. Poza GTA V widnieje tam oczywiście "FIFA 14", której kolejne edycje wciąż znajdują zainteresowanie (2,6 mln sprzedanych egzemplarzy) oraz "Call of Duty: Ghosts".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.