Facebook Google+ Twitter

GTF wyposaży biura swoim agentom

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-16 16:51

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe we współpracy z Black Red White przygotowało konkurs o nazwie ”GTF urządzi Twoje biuro”, który jest adresowany do wszystkich współpracujących Partnerów - Agentów Kredytowych.

Każdy uczestnik ma szansę wygrać Kartę Upominkową do salonu BRW, a ilość nagród jest nielimitowana. Konkurs składa się z 3 etapów. Pierwszy z nich już się zakończył, a z początkiem kwietnia ruszyła 2. tura.
Gwarantem otrzymania nagrody jest uruchomienie kredytu za pośrednictwem GTF w trakcie trwania konkursu. Warunek dotyczy wszystkich podmiotów współpracujących z firmą, a wielkość nagrody zależy od osiągniętych wyników sprzedażowych. Minimalna wartość kart upominkowych wynosi 300 zł, a najlepsi mogą otrzymać kupon podarunkowy o równowartości nawet 2 600 zł.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Black Red White przy tak atrakcyjnej inicjatywie dla naszych partnerów. Mamy nadzieję, że 2. etap, który będzie trwał przez cały kwiecień, spotka się z szerokim zainteresowaniem agentów. Poprzez umiarkowane współzawodnictwo damy im możliwość wyposażenia swoich biur meblami polskiej firmy, cieszącej się od lat uznaniem klientów – powiedział Dariusz Polak, Dyrektor ds. Marketingu w GTF.
Black Red White istnieje na rynku od 20 lat. W swojej ofercie posiada, oprócz mebli i dodatków mieszkaniowych, bogate portfolio mebli biurowych o różnych stylach. W ten sposób dostosowuje się do upodobań szerokiego grona klientów ze zróżnicowanymi potrzebami.
3. etap konkursu „GTF urządzi twoje” będzie trwać od 1. do 31. maja br. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.gtf.pl.
( )

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.