Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22302 miejsce

GTI Travel ogłosiło upadłość. Polski oddział zawiesza sprzedaż

Niemieckie biuro podróży GTI Travel ogłosiło upadłość. Polski oddział firmy zawiesza sprzedaż wycieczek. Jak podaje RMF FM, za granicą może przebywać nawet 1000 turystów.

Główny oddział biura GTI Travel, który znajduję się w Niemczech wczoraj ogłosił upadłość. Powodem tej decyzji były  / Fot. Fot. Robinn (CC BY SA 2.0)wielomilionowe długi wobec tureckich hoteli. Polski oddział postanowił wstrzymać sprzedaż wycieczek. - w przeciąg kliku godzin otrzymamy oficjalny komunikat od Zarządu i będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytanie. W celu ochrony Klientów wstrzymaliśmy dla bezpieczeństwa sprzedaż ofert GTI Travel Poland - możemy przeczytać na oficjalnym fanpage'u biura.

Zawieszenie działalności ogłosiły również linie lotnicze Sky Airlines, które należą do GTI. Polski oddział zaprzecza jednak, że loty będą odwoływane - na tą chwilę ŻADNE loty naszej firmy NIE są odwołane. Wyloty i przyloty odbywać się będą z wg rozkładu lotów - zapewnia biuro.

GTI Travel na polskim rynku istnieje od 1999 roku i specjalizuje się w wycieczkach m.in do Turcji, Bułgarii czy Egiptu. W 2011 biuro podróży zorganizowało wczasy dla ok. 30 tys. klientów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.