Facebook Google+ Twitter

Guru Kultu…ry Michała Wawrzyniaka. Jak zbudować biznes unikalny

Masz pomysł na siebie, ale nie wiesz, jak zrealizować pewną ideę? Dążysz do konkretnego miejsca i celu w życiu, ale coś ci ciągle stoi na drodze? Zmierz się z samym sobą i walcz z trudnościami. Nadszedł już najwyższy czas.

 / Fot. Wawrzyniak MichałPrzed czytelnikiem jawi się wizja uzyskania lepszego statusu społecznego, materialnego a nawet medialnego. Zwieńczeniem podróży, co obiecuje autor będzie uzyskanie pewnych dóbr. Co ciekawe Wawrzyniak obiecuje, że czytelnik zacznie sam siebie odbierać w pewien niezwykły sposób.

Ludzie przyklejają nam łatki

Jeszcze ciekawsze jest to, że dzięki tej książce inni ludzie będą nas uważali za osobę o konkretnym statusie i przykleją nam łatkę. I to nie byle jaką! Od tej chwili będziemy skuteczni, odważni, silni, stanowczy. Czy faktycznie przewertowanie ponad dwustu stron warte jest, aby zostać kierownikiem, menedżerem, liderem, szefem itp.? Warto spróbować. A co mi szkodzi.

Gdzie tkwi haczyk?

Owszem tkwi. W nas. Musisz po prostu tego chcieć. Jeśli już się zdecydujesz to sięgnij po książkę Michała Wawrzyniaka i zostań człowiekiem sukcesu. To takie proste - myślisz sobie, ot przeczytam i zostanę guru. I tu się czytelniku mylisz. Nie zostaniesz, bo wcale tego nie chcesz. Aby nim zostać najpierw spójrz w samego siebie. Ta książka właśnie w tym pomoże Ci najbardziej. W odkrywaniu siebie.

Prosty przekaz zadziwia a trafne porównania szokują.

Wpadłbyś na to, aby ptasie odchody na aucie nazwać jagodami i próbować je skosztować? Autor idzie nawet dalej w dywagacjach. Nakreśla cały szereg zdarzeń, które po tym fakcie następują. Oto nagle orientujesz się, że to nie jagody! Żołądek w konfrontacji z wyobraźnią nie wytrzymuje i przytrzymując się samochodu zwracasz swoje śniadanie wprost na buty przechodniów. Ci natomiast twierdzą, że jesteś pijakiem i właśnie się kompromitujesz publicznie.

To dopiero początek niezwykłej podróży

Niezwykłe prawda? A to dopiero początek podróży z wyjątkowym dziełem Wawrzyniaka. Dalej to jak jazda bez trzymanki na rollercoasterze. Po co to wszystko – zapytasz? Po to, abyś uświadomił sobie drogi czytelniku, że gdzieś w Tobie tkwi lepsza wersja Ciebie i jeśli pozwolisz jej sobą pokierować zostaniesz Guru. Będziesz miał swoich wyznawców, będą stawić Ci ołtarzyki i będziesz mieć to, co chciałeś, gdy sięgałeś po tą lekturę. Poznasz siebie i swoje możliwości.

Pomyślisz sobie-przesada

Przesada? Niby dlaczego nie miałbyś sam sobie pomóc. Poznać i uzupełnić zupełnie nowe światy, zmienić sposób postrzegania tego, co robisz, poszerzyć znajomość swojego fachu? Tylko ktoś nierozgarnięty odrzuciłby podaną na tacy receptę na nową jakość własnego rozwoju. Jesteś nieogarnięty?
Będziesz czuł się poważany, podziwiany i rozumiany. Będą liczyć się z Twoją opinią. Będziesz w kręgu zainteresowań. Będziesz wyznaczać nowe trendy i kierunki. Myślisz, ze nastąpi to wtedy, gdy przeczytasz tą książkę? To niestety nie tak. Tak to nie działa. Daleka wyprawa na szczyt rozpocznie się wraz z ostatnią kartką tej pozycji.

Zawsze i wszędzie

Wtedy to rozszerzą się horyzonty, pojawi szersze pole widzenia. Będziesz wiedzieć, jak uwieść swoich wyznawców, zdobędziesz ich lojalność i jak szokująco pisze autor: Twoim zadaniem stanie się zrobić swoim wyznawcom dobrze. Więc rusz się drogi czytelniku!

Michała można kochać lub mieć po nim czkawkę, nie można jednak odmówić mu wyrazistości, stylu i pomysłu na siebie. Tacy ludzie zmieniają świat. Przyjrzyj się temu, co robi Michał, bo takiej wyrazistości warto się uczyć.

- Paweł Tkaczyk, autor, bloger


Zawsze-Wszędzie-Możesz-Wszystko. Jeśli stawiasz na rozwój osobisty - Polecam!

Autor: Michał Wawrzyniak
Tytuł: Guru Kultu…ry
Wydawnictwo: Helion
Stron: 217
Data wydania: 2014

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mam lepszy anagram: Tu Guru Lukry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.