Facebook Google+ Twitter

Guthrie oficjalnie piłkarzem Newcastle United

Danny Guthrie, do wczoraj piłkarz FC Liverpool, od nowego sezonu będzie reprezentował barwy klubu ze stadionu St. James’ Park. Piłkarz dostał zielone światło od "The Reds", dające możliwość negocjacji z „The Toons”.

http://www.nufc.pl/ / Fot. Sebastian MatyszczakDanny Guthrie został dziś oficjalnie drugim nabytkiem Srok podczas obecnego okienka transferowego. Newcastle, które totalnie zawaliło poprzedni sezon chyba nie ma zamiaru powtórzyć tego niechlubnego wyczynu i zaczyna walczyć o jak najlepszą pozycję w lidze już latem.

Piłkarz jest pełen nadziei na regularne występy w pierwszym składzie, ale konkurencja zapewne nie da za wygraną, więc czeka nas wspaniała walka o miejsce w podstawowej jedenastce.

- Jestem zadowolony z dołączenia do Newcastle United - przyznaje pomocnik na łamach oficjalnego serwisu internetowego "Srok". - Chciałbym szybko zaaklimatyzować się w zespole. Nie mogę doczekać się spotkania z chłopakami i początku wspólnych zajęć - opowiada podekscytowany Guthrie.

Kevin Keegan jest przekonany o wysokiej klasie zawodnika i ma nadzieję, że jego nowy nabytek pokaże na co go stać, otwierając tym samym drogę Srokom na europejskie salony.

Guthrie w poprzednim sezonie grał na wypożyczeniu w Boltonie Wanderers i tam właśnie pokazał swoje boiskowe atuty. The Trotters nie przedłużyli wypożyczenia ani nie mieli zamiaru kupować tego zawodnika, co otworzyło drogę Newcastle do rozpoczęcia negocjacji.

Jeśli chodzi o cenę zawodnika, to kwota transferowa została utajniona i chyba nie prędko dowiemy się jak głęboko do kieszeni musieli sięgnąć działacze Newcastle United.

Artykuł na ten temat również na oficjalnej polskiej stronie Newcastle United.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.