Facebook Google+ Twitter

Gutt Vodka dostępna w sieci Piotr i Paweł

Producent Gutt Vodki, luksusowego wysokoprocentowego trunku z kategorii premium, rozszerzył swoją obecność na polskim rynku o sieć handlową Piotr i Paweł.

Z nadejściem nowego roku na półkach sieci Piotr i Paweł pojawiła się Gutt Vodka w trzech odsłonach smakowych: klasyczna czysta (Pure), ziołówka (Herbal), powstała na bazie 30 rodzajów ziół, oraz pieprzówka (Pepper), na którą składa się mieszanka pieprzu pochodzącego z Dalekiego Wschodu oraz Ameryki Środkowej i Południowej. Do produkcji wódek wykorzystywany jest czterokrotnie destylowany spirytus, wytwarzany z polskiego żyta.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z obecności naszej wódki na półkach kolejnej dużej sieci handlowej. Marka cieszy się zaufaniem i bardzo dobrą reputacją wśród konsumentów, a sklepy należące do sieci zlokalizowane są w całej Polsce - mówi Marcin Milewski, Dyrektor Handlowy Landlord 2013

Debiut producenta Gutt Vodki na polskim rynku miał miejsce w 2013 r., zaś swój luksusowy produkt zaprezentował w 2015 r. Spółka Landlord 2013 stale się rozrasta, odnotowując z roku na rok coraz większą produkcję i sprzedaż swoich wyrobów. Jej strategiczny rozwój zakłada również nawiązywanie współpracy z kolejnymi sieciami sklepowymi. W grudniu 2016 roku Gutt Vodka znalazła się także w sieci Auchan oraz hipermarketach Carrefour.

Od momentu wprowadzenia na rynek Gutt Vodka cieszy się coraz większą popularnością wśród koneserów dobrego trunku. Jej butelki wyróżniają się wyrafinowanym kształtem i wzorem – opakowanie wódek zostały zaprojektowane przez studio artystyczne znanego polskiego grafika - Andrzeja Pągowskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.