Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8592 miejsce

Gwałciciel z Wieprzyc wciąż poszukiwany. Policja nie odpuszcza

Lubuscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolski poszukują sprawcę zgwałcenia uczennicy szkoły średniej. Prokurator prowadzący postępowanie podjął decyzję o opublikowaniu wizerunku sprawcy.

 / Fot. Archiwum KWP Gorzów Wlkp.Przypomnijmy, pokrzywdzona została zaatakowana przez idącego za nią mężczyznę pomiędzy 18.47 - 19.30, na początku stycznia 2012 r., przy ulicy Rzecznej w dzielnicy Wieprzyce. W okolicy wału przeciwpowodziowego.

Napastnik wypytywał pokrzywdzoną o jej wiek co może świadczyć o tym, iż zdawał sobie sprawę z grożących mu konsekwencji.

Sam twierdził, że ma 24 lata, a pokrzywdzona i tak mu nie ucieknie bo jest "najlepszym biegaczem w Wielkopolsce".

Sprawca mówił do siebie : ''Piotr, myśl'' dbając o to, by nie pozostawić na miejscu przestępstwa śladów, ani też należących do niego przedmiotów.

Oprawca działał z premedytacją, nożem pokłuł oczy swej ofierze licząc, że go nie rozpozna.

Na koniec zajścia zwrócił się do pokrzywdzonej „adios''.

Wyglądał następująco: wzrost ok.175 cm, szczupła i sportowa sylwetka ciała, włosy krótkie, uszy przystające do głowy, twarz pociągła.

 / Fot. Archiwum KWP Gorzów Wlkp.Nagrania z monitoringu prokuratura z Gorzowa opublikowała na stronie internetowej: www.prokuratura-gorzow.pl.

Policja apeluje: osoba/osoby, które rozpoznają sprawcę, prosimy o bezzwłoczny kontakt z pod specjalnym numerem telefonu /95/ 7382519. Gwarantujemy zachowanie anonimowości.

Dla osoby, której informacje w istotny sposób przyczynią się do ustalenia tożsamości sprawcy przewidziana jest nagroda pieniężna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.