Facebook Google+ Twitter

Gwałt w autobusie miejskim

Czternastolatka została zgwałcona przez dwóch mężczyzn na piętrze autobusu w Pollok w Glasgow. Dramat rozegrał się w ubiegły piątek około godziny 22:30.

Dziewczyna razem z koleżanką wracały z centrum handlowego Silverburn, w centrum miasta dosiedli się dwaj mężczyźni w wieku około 18-20 lat. Jedna z dziewczyn poszła z nimi na górne piętro autobusu gdzie doszło do zdarzenia.

Po pewnym czasie, druga z dziewczyn, poszła sprawdzić czemu koleżanka nie wraca. Widząc co się dzieje zaalarmowała pasażerów. Kobieta i mężczyzna ruszyli na pomoc, wezwano policję.

Obecnie prowadzone jest śledztwo w tej sprawie, utrudnione z powodu braku nagrania z kamery autobusu. Policja w Pollok apeluje do świadków gwałtu by zgłosili się na komendę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Nikt niczego nie domniemywa, jakby przeczytał pan wcześniejsze komentarze zauważył by, że nabijamy się z tłumaczenia na wp.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dwie 14-latki siedziały najpierw na dole autobusu, a potem weszły na górę gdzie siedziało dwóch mężczyzn. A wracały z centrum handlowego. Tak trudno naprawdę poszukać tego w necie i sprawdzić zamiast domniemywać w komentarzach?

http://local.stv.tv/glasgow/219462-girl-raped-by-two-men-on-bus-near-silverburn-in-glasgow/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najciekawsze jest to, że w rysopisie oprawców nie podaje się pochodzenia etnicznego, a chyba w takiej genetycznej mieszance jaką jest Wielka Brytania - to dość istotna kwestia? Przesadny antyrasizm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To pewnie wysłannicy newsów drukowanych, którzy walczą ze złymi, nierzetelnymi dziennikarzami obywatelskimi :)

Dzieciaki na zachodzie są rozpuszczone, skoro pozwala im się na nocne eskapady do centerum handlowego, ja za dzieciaka biegałam po podwórku przy bloku, a nie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

O widzę, że coraz więcej hejterów na link :) 3 jedynki pod rząd bez komentarza wyjaśnienia - żenujące.

Renata, a nie zastanawia Cię bardziej fakt - co do cholery robiły dwie małolaty o 22:30 w autobusie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widziałam ten artykuł - siedzenie na schodach mnie rozbawiło :) oficjalna strona Policji w Pollok - podaje "two girls", śmiem jednak twierdzić, że translator googla z automatu tłumaczy słowo "friend" w formie męskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W wp.pl ktoś kto pisał newsa o tym zdarzeniu przetłumaczył "downstairs" jako schody... tak to jest jak się używa translatora zamiast mózgu. Brytyjczycy tak nazywają dolne piętro dwupiętrowego autobusu. A dwa pisali, że ta zgwałcona była w busie z kolegą, ty piszesz, że z koleżanką - to jak w końcu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.