Facebook Google+ Twitter

Gwiazda "Gry o tron" chce rzucić aktorstwo

Jack Gleeson, grający w serialu "Gra o tron" postać sadystycznego króla Joffreya Baratheona, chce skończyć z aktorstwem. "Styl życia, jaki towarzyszy byciu aktorem w popularnym serialu telewizyjnym, nie jest tym, co mnie pociąga" - tłumaczy.

Jack Gleeson / Fot. By Verónica Paz (Flickr: Joffrey Baratheon) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsKról Joffrey Baratheon to jedna z najbardziej znienawidzonych postaci "Gry o tron" - serialowej ekranizacji sagi fantasy "Pieśń Lodu i Ognia" autorstwa George'a R. R. Martina. Jednak to nie granie czarnego charakteru przeszkadza Jackowi Gleesonowi. "Nie chcę powiedzieć, że odczuwam presję, ale rzeczywistość mnie nieco przytłoczyła. Styl życia, jaki towarzyszy byciu aktorem w popularnym serialu telewizyjnym, nie jest tym, co mnie pociąga" - wyjaśnił 21-letni aktor, cytowany przez TVN24.pl.

Gleeson podkreślił jednocześnie, że aktorstwo od zawsze było jego marzeniem, a także formą rozrywki. Rola w "Grze o tron" sprawiła, że pasja stała się dla niego pracą. "Ciężko to wytłumaczyć" - mówi młody aktor.

Obecnie Gleeson studiuje filozofię i teologię w prestiżowym Trinity College w Dublinie i zapowiada, że aktorstwo rzuci po zakończeniu pracy nad serialem "Gra o tron". Oprócz nauki chciałby również skupić się na pomocy humanitarnej (ostatnio pomagał ofiarom trzęsienia ziemi i epidemii cholery na Haiti).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.