Facebook Google+ Twitter

Gwiazdka z Piotrkowską. Świąteczne życzenia dla Łodzi

Czy zastanawialiście się jak wyglądałyby święta Bożego Narodzenia, gdyby każdy wysyłał odręcznie zapisane kartki pocztowe? Starannie stawiał litery na papeterii, które później zmieniłyby się w płynące prosto z serca życzenia świąteczne?

Uroczysta kolacja wigilijna. Spokój i radość płynące z dzielenia magicznych chwil z rodziną, zakłócane są SMS-owym gradobiciem sztucznych życzeń. Masowe wierszyki z płytkimi rymami, które dostajemy co roku, przesłaniają istotę przekazywania ciepłych, świątecznych pozdrowień drugiemu człowiekowi.

Czy nie wolelibyśmy otrzymać życzenia, które ktoś ułożył specjalnie dla nas? Starannie dobrał słowa, zastanawiając się nad naszymi pragnieniami i marzeniami? Takie świąteczne pozdrowienia, przelane na papier, a nie na ekran komórki, żyją dłużej i są bardziej wartościowe. Zapadają głęboko w serce i pamięć. A czy Ty już wiesz jakie życzenia złożysz członkom rodziny, mieszkańcom swojej ulicy, osiedla, miasta? Czego życzyłbyś władzom? Czego życzysz samej Łodzi?

Fundacja Ulicy Piotrkowskiej oraz Urząd Miasta Łodzi zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Świąteczne Życzenia dla Łodzi”. Przywróć sens świątecznych życzeń! Możesz to zrobić wrzucając swoje pozdrowienia do skrzynki ustawionej na ulicy Piotrkowskiej na terenie Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się w dniach 14.12 – 23.12 w godzinach 12:00 – 20:00
lub już dziś wyślij ich zdjęcie lub skan na adres gwiazdka@piotrkowska.pl.

Najciekawsze pomysły odczytywane będą od 14.12 do Świąt Bożego Narodzenia na antenie Radia WAWA oraz publikowane na funpage’u Gwiazdki z Piotrkowską na facebook.com. A może to twoje życzenia, okażą się najpiękniejszymi pozdrowieniami świątecznymi tego roku?

„Gwiazdkę z Piotrkowską” organizuje Fundacja Ulicy Piotrkowskiej i Urząd Miasta Łodzi. Wydarzenie wspiera Województwo Łódzkie. Patronatem honorowym objęli imprezę Prezydent Miasta Pani Hanna Zdanowska oraz Komenda Wojewódzka Policji
w Łodzi.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.