Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10752 miejsce

Gwiazdorska akcja „Pomaluj mi baranka”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-18 21:32

Feeria barw, szczęśliwe dzieci, a do tego gwiazdy w niecodziennej roli. Tak wyglądała akcja Fundacji MyMind Polska pt. „Pomaluj mi baranka – wielki gest dorosłego dla kogoś małego”, która odbyła się 13 kwietnia w CH BlueCity w Warszawie.

W charytatywną zabawę – której celem jest pozyskanie funduszy na stworzenie i wyposażenie sali do integracji sensorycznej – włączyli się m.in.: Paulina Holtz, Olga Borys i Wojciech Majchrzak, Jacek Rozenek, Aldona Orman, Laura Łącz, Alżbeta Lenska z mężem Rafałem Cieszyńskim, Monika Mrozowska, Marcin Kwaśny, Michał Chorosiński, Barbara Bursztynowicz, Aleksandra Mikołajczyk, Danuta Błażejczyk z córką Karoliną, Małgorzata Kosik, Marcin Cejrowski oraz Karolina Muszalak-Buława. W roli prowadzącej wystąpiła Karolina Nowakowska – ambasadorka akcji Fundacji MyMind Polska „Pomaluj mi baranka”.

Wielkie malowanie baranków mamy już za sobą. Wszystkie zostały przepięknie ozdobione przez gwiazdy i odwiedzających CH Bluecity. Prezes Fundacji MyMind Polska, Maria Staszczuk-Krystew, psychoterapeuta dziecięcy i terapeuta systemowy, nie kryła zadowolenia z zainteresowania, które wzbudziła akcja. – W imieniu Fundacji MyMind Polska, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim gwiazdom, które zaszczyciły nas swoją obecnością i wspólnie z podekscytowanymi dzieciakami fantastycznie udekorowały nasze baranki.

Niektóre z baranków już znalazły dom, ale pozostałe nadal można przygarnąć, wspierając Fundację MyMind Polska. Wszystkie baranki pomalowane przez gwiazdy – także te, które nadal szukają nowych właścicieli – można obejrzeć w CH BlueCity do 18 kwietnia.

Akcja „Pomaluj mi baranka” została zorganizowana przez Fundację MyMind Polska. Ma na celu zgromadzenie środków na stworzenie w Warszawie i wyposażenie specjalistycznej sali do integracji sensorycznej dla dzieci, które nie mogą korzystać z terapii SI w prywatnych ośrodkach. – Im więcej chętnych do przygarnięcia kolorowych baranków, tym większe szanse na realizację naszego celu, a także sfinansowanie przez Fundację zajęć terapeutycznych dla maluchów – zachęca do wspierania Fundacji MyMind Polska Agnieszka Rost – psychoterapeuta, dyrektor administracyjna Fundacji.

Zainteresowanie niedzielną akcją, entuzjazm i kreatywność uczestników, a także efekt malowania przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów. – Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym partnerom: Radiu Bajka, Blue City, Domiporta.pl, Kawasaki, Dolcan, Ashoka, Fartus, Excellent Office, Pebeo, Empis i Wiatrowy Sad – dodaje Maria Staszczuk-Krystew.

Więcej informacji o możliwości przygarnięcia kolorowych baranków uzyskać można pod adresem: mmp@hellopr.pl.


( Hello PR)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.