Facebook Google+ Twitter

Gwiazdy doręczyły pierwsze przesyłki empik.com!

  • J K
  • Data dodania: 2012-10-05 12:56

Muchy, Popkultura, Rafał Brzozowski, Future Folk, Ewelina Lisowska – taki skład wprowadził wczoraj spore zamieszanie w życiu Warszawiaków. Gwiazdy umówiły się z klientami empik.com na odbiór przesyłek w 4 punktach stolicy.

Klienci empik.com otrzymywali swoje paczki za darmo, razem ze specjalnym prezentem – występem na żywo każdego z wykonawców. Ewelina Lisowska wstrząsnęła publicznością przed Liceum im. Słowackiego na Ochocie, razem z Rafałem Brzozowskim – który zagrał też przy pomniku Kopernika na Krakowskim przedmieściu. Popkultura dostarczyła swoją paczkę pod Empik Junior na Marszałkowskiej – gdzie także pojawił się Future Folk – dając niesamowity popis swoich wokalnych i instrumentalnych możliwości. Ostatnia przesyłka wylądowała przy słynnym Planie B i Charlotte na Placu Zbawiciela – gdzie brawurowo zagrały Muchy. Specjalne podziękowania należą się warszawskiej Policji i Straży Miejskiej – patrole interwencyjne naprawdę rozumieją znaczenie słów „spontaniczne koncerty“.

Dużą sensację wywołał również Czarny Roman, który pojawiał się na każdym koncercie i współtworzył krajobraz festiwalowy, wraz z patrolami służb porządkowych. Warszawiacy bawili się świetnie – tak jakby wszyscy umówili się na popularne ostatnio flash moby. Najpierw pojawiał się autobus, potem spod czapek i kapturów coming out robiły gwiazdy. W momencie gdy rozpoczynał się 10-cio minutowy koncert – tłum ludzi dziko kłębił się pod autobusem. 20 minut później było już po wszystkim, a autobus pędził doręczać kolejne przesyłki.
Uro empik.com to niezłe wyzwanie, bo wszyscy graliśmy absolutnie „na żywo“ – perk, bas, klawisze, gitary, efekty – kawał zabawy, aby dać z siebie 1000% przez 10 minut. Potem natychmiastowa zawijka i jazda dalej w absolutnej partyzantce – powiedział Michał Wiraszko– wokalista i lider zespołu Muchy.
Fun z dostarczania paczek był naprawdę ogromny. Przez jeden dzień zobaczyliśmy jak działa sklep internetowy i dostarczyliśmy jedną pakę z „małym“ bonusem jakim był skromny koncert naszej formacji. Reakcje ludzi – nie do opisania – szczególnie podobało nam się zaburzenie ruchu chodnikowego o 18.00 przy Marszałkowskiej – kiedy wszyscy wracali do domów. Zatrzymaliśmy 200 metrów bieżących chodnika. Naprawdę mocne urodzinowe uderzenie. – powiedział Maciej Olbrych z Popkultury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.