Facebook Google+ Twitter

Gwiazdy polskiego alt-rocka rozgrzeją narciarzy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-01-18 12:29

Muchy, Power of Trinity, L. Stadt i Funky Monkey – gwiazdy polskiego altrocka będą rozgrzewać narciarzy podczas rozpoczynającego się 31 stycznia Patio Winter Fest. Cykl imprez muzyczno-sportowych dla miłośników białego szaleństwa (i nie tylko) odbędzie się u podnóża popularnych polskich stoków narciarskich w Bełchatowie (31 stycznia), Wiśle (1 luty), Szczyrku (7 luty) i Karpaczu (12-14 luty).

W ciągu dnia – pokazy akrobacji narciarskich, konkursy z nagrodami, przejażdżki skuterami śnieżnymi, quadami, kolejką tyrolską oraz kulą zorbingową. Wieczorem – projekcje filmów i czas dla fanów polskiego altrocka. Ferie z Patio Winter Fest na pewno nie będą nudne.

- Podczas Patio Winter Fest promowane są wschodzące gwiazdy muzyki i nietypowe sporty - mówi Krzysztof Grudziński, dyrektor kreatywny Patio TV, nowej ogólnopolskiej telewizji dla młodzieży, organizatora zimowego festiwalu. – Imprezie towarzyszy idea prezentowania nowości, ponieważ samo Patio TV jest nowością na polskim rynku medialnym. Nasze programy kierujemy do młodego duchem i ciekawego świata widza, którego mamy nadzieję spotkać na Patio Winter Fest.

Zwolennikom sportów zimowych spodobają się kaskaderskie pokazy nieznanego jeszcze w Polsce skki trkke’u, a entuzjastów kina z pewnością zainteresują wieczorne seanse filmowe młodych filmowców z Łodzi – absolwentów Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej. Po godzinie 20-tej w zimowej scenerii narciarzy (i nie tylko ) rozgrzewać będzie muzyka zespołów: Muchy, Power of Trinity, L.Stadt, Funky Monkey, Zakaz wyprzedzania, Psio Crew i Komety.

- W Polsce nadal młode zespoły mają ogromne problemy z promocją, wiem to z doświadczenia – mówi Grudziński. - Patio TV tworzona jest między innymi po to, aby prezentować pasje, aktywność i osiągnięcia młodych ludzi. Na antenie chcemy zaprezentować świeże brzmienie, którego w dalszym ciągu mało jest w mediach.

Zespoły zagrają znane już kawałki i nowości z przygotowywanych albumów. - Premiera naszego kolejnego albumu będzie miała na wiosnę - mówi Jakub Koźba, wokalista Power of Trinity - ale cieszę się, że już teraz będziemy mieli okazję zaprezentować część nowego materiału.

Szczegółowe informacje o Patio Winter Fest można znaleźć na stronie www.patiotv.pl
Partnerem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.