Facebook Google+ Twitter

Gwiazdy rocka zagrają na festiwalu w Cieszanowie

W dniach 22-25 sierpnia w podkarpackim Cieszanowie odbędzie się prawdziwe święto muzyki. Przez cztery dni wystąpią znane i cenione zespoły reprezentujące takie gatunki jak: rock, metal, punk, reggae i folk.

 / Fot. Katarzyna ZarembaCieszanów Rock Festiwalu to świetna propozycja na mocne zakończenie lata. Wydarzenie okrzyknięte przez niektórych dziennikarzy „Podkarpackim Woodstockiem” na trwałe wpisało się w kalendarz największych polskich imprez muzycznych.

O sukcesie imprez niewątpliwie zadecydował jej klimat. CRF to wydarzenie nawiązujące do atmosfery dawnych festiwali rockowych. - Tworzą go muzyczne freaki ściągające na Podkarpacie z całej Polski, a także z zagranicy. Cieszanów Rock Festiwal to punkowcy, metalowcy, rastamani, fani rocka, ludzie przyjeżdżający do nas stopem lub starym żukiem, cieszący się paroma dniami totalnej wolności - mówi Tomasz Dec, dyrektor artystyczny CRF. - Dlatego tak bardzo zależy nam na utrzymaniu bezpretensjonalnego formatu. Staramy się zachować odpowiednie proporcje pomiędzy festiwalowym eventem czyli pełnym atrakcji placem zabaw, a tym co w całej imprezie najistotniejsze czyli koncertami.

Czwarta edycja imprezy potwierdza międzynarodowe ambicje. Na cieszanowskiej scenie wystąpi gwiazda amerykańskiej sceny hardcore -€“ Madball oraz reprezentanci brytyjskiego punk-folku The Ukrainians.

Obok nich na scenie pojawią się znane polskie grupy, m. in.: Vader, Riverside, Hate, Illusion, Kult, Czesław Śpiewa, Koniec Świata, Moskwa, Deuter, Daab. Na głównej scenie festiwalu wystąpią również zwycięzcy ubiegłorocznego Przeglądu Młodych Zespołów - białoruskie trio The Toobes. Szczegóły na stronie www.cieszanowrockfestiwal.pl oraz profilu na Facebooku facebook.com/cieszanowrockfestival. Bilety do kupienia na eBilet.pl i patefon.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.