Facebook Google+ Twitter

Gwiazdy sceny teatralnej podczas Jesiennego Festiwalu Teatralnego

Sądecki Jesienny Festiwal Teatralny stał się już tradycją. Każdego roku do Nowego Sącza przyjeżdżają grupy teatralne wraz z najsłynniejszymi aktorami polskiej sceny.

 / Fot. Archiwum Miasteczko RoweroweJesienny Festiwal Teatralny to największe, odbywające się corocznie wydarzenie teatralne organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu. W dniach trwania festiwalu mieszkańcy miasta mają okazję oglądać spektakle w wykonaniu najsłynniejszych teatrów z całego kraju, w których udział biorą najlepsi i najbardziej znani polscy aktorzy. Ubiegłoroczny festiwal obfitował w wielu znanych artystów młodego i starszego pokolenia.

 / Fot. Archiwum Miasteczko RoweroweMieszkańcy Nowego Sącza od lat włączają się w przygotowania i przebieg Jesiennego Festiwalu Teatralnego dokładając wszelkich starań, aby przyjeżdżający do Nowego Sącza aktorzy czuli się jak najlepiej. Toteż tradycją stało się podejmowanie poczęstunkiem artystów występujących na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

W tegorocznej edycji gośćmi Karczmy na Miasteczku Rowerowym byli aktorzy Agencji Artystycznej KOMEDIE oraz Teatru KWADRAT. Na uroczystą kolację przybyli: Jerzy Bończak, Małgorzata Pieczyńska, Magdalena Wójcik, Karol Strasburger, Paweł Małaszyński, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Andrzej Najman, Ewa Kasprzyk, Magdalena Lamparska, Maciej Kujawski i wielu innych.

 / Fot. Archiwum Miasteczko Rowerowe„Dzięki Jesiennemu Festiwalowi Teatralnemu mieszkańcy miasta mają możliwość podziwiania nie tylko kunsztu aktorów, ale również bezpośredniego spotkania z nimi. Podejmowanie gwiazd polskiego teatru jest dla nas ogromną przyjemnością i wyzwaniem, któremu z największą starannością staramy się sprostać” – zaznaczają właściciele Karczmy na Miasteczku.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.