Facebook Google+ Twitter

Gwiazdy, ślub i kamera! Nowy, polski film pełen gwiazd

Miłość, przygoda i szalona, damska przyjaźń - ruszyły zdjęcia do nowej, romantycznej produkcji „KOCHAJ”.

ekipa filmu Miłość, przygoda i szalona, damska przyjaźń – 30 lipca ruszyły zdjęcia do nowej, romantycznej produkcji "KOCHAJ”. Film reżyseruje Marta Plucińska, która jest również autorką scenariusza. A w rolach głównych zobaczymy Olgę Bołądź, Romę Gąsiorowską, Aleksandrę Popławską i Magdalenę Lamparską. W nowej produkcji na duży ekran powróci także gwiazda, której nazwisko od dawna elektryzuje media i fanów – Małgorzata Kożuchowska.


„KOCHAJ” to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które chcą poczuć romantyczny zawrót głowy... I są gotowe na każde szaleństwo - nawet na ucieczkę sprzed ołtarza.

- To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego
– jakiś fragment siebie. To po prostu kawał „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza Marta Plucińska. - Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Producent filmu – Paweł Pluciński- przyznaje, że casting był niezwykle trudny i trwał aż 8 miesięcy. - Wspaniałe, że w końcu udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy „szósty zmysł”, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą – mówi Paweł Pluciński z firmy Federico Film. –. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa „chemia”.

- Zdjęcia zaczynamy w Warszawie, ale wkrótce ekipa przeniesie się do Płocka. Wybraliśmy to miasto ze względu na przepiękne plenery, a do tego na płockim molo nakręcimy też jedno z dwóch filmowych wesel, które widzowie zobaczą na ekranie –
dodaje Producent.

Kto zagra pana młodego? Tego producent na razie nie zdradza. Wiadomo za to, że oba wesela przygotuje Katarzyna Gajek z firmy Aspire, która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd (m.in. piłkarza Lucasa Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej oraz Małgorzaty Kożuchowskiej). Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, projektuje Magdalena Arlukiewicz - „gorące” nazwisko polskiej mody.

Film wyreżyseruje Dominik Matwiejczyk, który dwukrotnie otrzymał Grand Prix festiwalu filmowego Tofifest w Toruniu: w 2004 roku za film "Krew z nosa", a w 2005 za "Ugór".

Efekt pracy ekipy widzowie zobaczą już wiosną 2016 – gdy „KOCHAJ” trafi do kin w całej Polsce.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.