Facebook Google+ Twitter

Gwiazdy światowego tenisa stołowego w Polsce!

Bogoria Grodzisk Cup – taką nazwę nosi pokazowy turniej tenisa stołowego, który będzie rozgrywany w dniach 29-30 marca w Grodzisku Mazowieckim. Udział w zawodach potwierdziły największe sławy tej dyscypliny!

Oficjalny plakat Bogoria Grodzisk Cup. / Fot. KS BogoriaGłówny pomysłodawca i organizator turnieju, Dariusz Szumacher, zaprosił do udziału w zawodach czołowych zawodników z Europy i świata. Dzięki prezesowi klubu Tur Bogoria Grodzisk Mazowiecki, w grodziskiej hali będziemy mogli podziwiać zmagania Vladimira Samsonova, Wernera Schlagera, Zorana Primoraca, Richarda Vybornego i Dmitrija Prokoptsova. Oprócz nich wystąpią najlepsi polscy zawodnicy: Lucjan Błaszczyk, Wang Zeng Yi, Jakub Kosowski, Daniel Górak, Artur Daniel, Bartosz Such oraz reprezentant grodziskiego klubu, Xu Wenliang.

Turniej, którego celem jest promowanie i popularyzowanie tenisa stołowego w Polsce, jest ogromną gratką dla sympatyków celuloidowej piłeczki. Światowe gwiazdy pingponga zagrają w Grodzisku Mazowieckim po raz pierwszy, dlatego ich zmagania wzbudzają wielkie zainteresowanie kibiców i mediów. Organizatorzy przygotowali 800 wejściówek na tą imprezę.

Transmisje „na żywo” z turnieju zapowiedziała już Telewizja Polska. Pojawią się również dziennikarze z prasy ogólnopolskiej i lokalnej. Dodatkową atrakcją jest także stół telewizyjny „Show Court”, dzięki któremu pojedynki będą atrakcyjniejsze zarówno dla obserwatorów siedzących na trybunach, jak i przed telewizorami.

Grodzisk Cup zapowiada się zatem arcyciekawie. Tego typu impreza w naszym kraju to nowość. Wszystkich kibiców i sympatyków tenisa stołowego czekają na pewno ogromne emocje i potężna dawka pingponga na najwyższym poziomie. Tego nie można przegapić!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.