Facebook Google+ Twitter

Gwiazdy świecą przykładem nie tylko w sytuacjach oficjalnych

Jeszcze do 31 października organizacje pozarządowe, firmy, menadżerowie gwiazd mogą zgłaszać najbardziej zaangażowane społecznie polskie gwiazdy kina, teatru, telewizji oraz sportu.

Dorota Rabczewska - gwiazda dobroczynności 2010 / Fot. KuczykBędzie to również szansa dla organizacji współpracującej z Gwiazdą na wygranie 5 tys. zł na swoje działania. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz magazyn SHOW czekają na zgłoszenia na www.gwiazdydobroczynnosci.pl.

Tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” przyznawany jest w 5 kategoriach: Wolontariusz (E-Wolontariusz), Własna działalność społeczna, Twarz kampanii społecznej, Darczyńca organizacji społecznej, Strategiczna współpraca z organizacją.

Zgłoszenia do Plebiscytu mogą dokonywać organizacje pozarządowe, firmy, menadżerowie gwiazd oraz same gwiazdy. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła Plebiscytu wskaże do 25 najlepszych kandydatur, spośród których w drodze otwartego głosowania na stronie www.gwiazdydobroczynnosci.pl zostaną wyłonieni Laureaci.

Organizacja wskazana przez gwiazdę, która zdobyła najwięcej głosów internautów w swojej kategorii otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 5.000 zł.

Kapituła może przyznać również Honorową Gwiazdę Dobroczynności dla Kandydata, którego działalność społeczna zasługuje na specjalne uznanie.

Wnioski zgłoszeniowe przyjmowane będą od 9 września do 31 października 2013 r. Szczegółowe informacje, dokumenty zgłoszeniowe oraz regulamin Plebiscytu dostępne będą na stronie www.gwiazdydobroczynnosci.pl/zglos-gwiazde. Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi na łamach dwutygodnika SHOW w lutym 2014 r.

„Gwiazdy Dobroczynności”
to największa kampania medialna promująca działania społeczne i jedyny w Polsce plebiscyt publiczności mający na celu promocję zaangażowania społecznego Gwiazd. To również szansa dla organizacji społecznych, które współpracują z gwiazdami. Cały dochód z Plebiscytu przekazywany jest na Fundusz Gwiazd Dobroczynności, który wspiera organizacje charytatywne w Polsce.

Relacja z zeszłorocznego balu
TUTAJ


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.