Facebook Google+ Twitter

Gwiazdy w Gilowicach, czyli... jak to robią górale!

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od jednej z największych imprez turystyczno – rozrywkowych w Beskidzie Żywieckim.

Już w najbliższy weekend (od 2 do 3 lipca) w podżywieckich Gilowicach odbędzie się wielkie święto gminy, z udziałem znanych, muzycznych gwiazd. Wystąpią m.in. Andre oraz Jacek Stachursky.

Ale to nie jedyne atrakcje tego kulturalnego wydarzenia.
– Przygotowaliśmy również wyjątkowy koncert naszej orkiestry dętej OSP, ciekawy pokaz ratownictwa, nocną prezentację tancerzy, walki rycerskie, pokaz sztucznych ogni, a także dyskotekę – wymienia Gabriela Kolonko, dyrektor gilowickiego Gminnego Ośrodka Kultury.

Nie zabraknie też emocji sportowych. Na terenie miejscowego amfiteatru Grapa Park przeprowadzone zostaną letnie skoki narciarskie na igielicie i turniej piłkarski dla żaczków, którego stawką będzie puchar wójta gminy Gilowice.

Organizatorzy zapewniają, że przez całe dwa dni, z pewnością nikt z gości odwiedzających imprezę, nie będzie się nudzić.

Wstęp na Dni Gilowic jest biletowany. W sobotę osoby dorosłe za wejście zapłacą 7 zł, a w niedzielę 10 zł. Natomiast młodzież - uczniowie, a także studenci z ważnymi legitymacjami, w sobotę muszą kupić bilet za 5 zł, natomiast w niedzielę zapłacą 8 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.