Facebook Google+ Twitter

Gwiazdy wspierają festyn w Owadowie koło Radomia!

Coraz więcej imprez kulturalnych odbywa się w niewielkich miejscowościach. Nie ustępują one niczym tym dużym, hucznie reklamowanym. Niepubliczna Szkoła Podstawowa zaprasza do Owadowa koło Radomia w niedzielę, 10 czerwca na świetną zabawę!

NSP Owadów / Fot. Rafał SzaryOkoło 10 kilometrów od Radomia jest niewielka wieś Owadów. W niedzielę 10 czerwca, odbędzie się tam festyn organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową. To już druga edycja. Jak zapewniają organizatorzy na gości czeka wiele atrakcji. Oprócz konkursów odbędzie się m.in. pokaz tańca latynoamerykańskiego, występy zespołów lodowych, przedstawienia przygotowane przez uczniów szkoły. Dużą atrakcją dla dzieci będzie Konkurs Piosenki Religijnej.

Organizatorzy mają nadzieję, że impreza będzie znakomitym sposobem nie tylko na miłe spędzenie czasu dla lokalnej społeczności, ale i na uzyskanie wsparcia finansowego dla szkoły. Sposobem na to ma być aukcja przedmiotów przekazanych przez ludzi wielkiego serca. W tej materii festyn wsparli kolejny raz znani polscy artyści. Płyty, pocztówki i inne gadżety przekazali w tym roku m.in.: Iwona Węgrowska, Sumptuastic, Łzy i Justyna Steczkowska.

Organizatorzy festynu podkreślają fakt, że przedmioty przekazywane przez artystów cieszą się ogromnym zainteresowaniem tym bardziej, że są to czasem "białe kruki". Np. Justyna Steczkowska przekazała unikalne płyty DVD, których nie można nigdzie zakupić. Każda jest opatrzona autografem ze specjalną dedykacją! Oczywiście organizatorzy zapewniają strawę nie tylko dla ducha, ale i ciała. W trakcie festynu będzie wielkie grillowanie!

Do Owadowa dotrzeć można samochodem lub pociągiem z Radomia w kierunku Warszawy (stacja Lesiów).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

nikolleta
  • nikolleta
  • 04.11.2011 18:35

będzie lepiej za rok ........... było super ........

Komentarz został ukrytyrozwiń

I po festynie, zabawa była przednia, zapraszam za rok:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.