Facebook Google+ Twitter

Gwiezdny Sylwester w Łodzi

Sylwester w Łodzi zapowiada się hucznie i efektownie. Kto nie wierzy musi koniecznie wybrać się w noc sylwestrową na plac Wolności.

Dominika Ostrowska, dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi w rozmowie z Wiadomościami24.pl zapowiada, że będzie to najlepszy sylwester w Polsce. - Łodzianie pokażą całej Polsce jak się bawi nasze miasto.

Całą imprezę transmitować będzie telewizyjna Dwójka. Wydarzenie będzie można oglądać także za pośrednictwem internetu, dzięki temu łódzki sylwester będzie dostępny dla tych którzy przebywają za granicą. Plac Wolności już kilka dni temu zmienił się nie do poznania dzięki ustawianym na nim elementom sceny. A miejsce wokół pomnika Kościuszki wygląda iście kosmicznie. Cała oprawa imprezy też ma taka być, zadbali o to spece od scenografii, światła oraz dźwięku. Wszystko zapowiada się ekscytująco.

O godzinie 21 padnie hasło: "Gwiezdną odyseję czas zacząć!". Zaraz potem na scenie pojawią się kolejne gwiazdy: Doda, Maryla Rodowicz i Kombi. Na estradzie jednak nie zabraknie też mniej znanych wykonawców, wystąpią min. Ewa Farna,Candy Gril, Pectus, Audiofeels, Afromental oraz lokalny zespół Blue Cafe. Na deser wystąpią zagraniczne gwiazdy : Katrine, Neo, Booty Luv oraz Oceana. Imprezę prowadzić będą: Maciej Kurzajewski i Grażyna Torbicka. Zabawę poprzedzą występy kabaretów: Ani Mru Mru oraz Moralnego Niepokoju.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.